Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 23: Inspiration Manifestation
#21
Wow. Díl ani né tak pro zasmání, jakož to pro pochopení. Vědět, že si kamarád myslí, jak to dělá správně pro blaho všech a při tom jim ubližuje a následně říci pravdu s tím pocitem, že o kamaráda můžeš přijít, je hodně těžká záležitost.

Rarity teda byla až děsivá. S tou knihou mi to nějak připomělo film, kde figuroval taky jeden " milášek ", který změnil svého páníška. No nechtěl bych vidět, co by ta kniha udělala z Twilight. To by se z Ponyville stala jedna monstrózní knihovna s miliony knihama a domy by byly seřazený podle velikosti a abecedy. Rainbowlaugh

Twili ke konci mě dostala do záchvatů smíchu a opravdu rád bych viděl všechny princezny, jak při uklízení nadávaj na Spika. Rainbowlaugh

Zajímalo by mě, proč šli uklízet ten načančaný svinčík jen Luna Cadance a Twili. Kde byla Tia?
Možná to pak bylo takhle
Twilight s Cadance a Lunou přiklusali k Tie a Twili řekla " Celestie. Potřebujeme pomoci s naléhavým připadem."
Tia zvedla obočí a řekla "Co je tak důležitého, že je potřeba čtyř alicornů? Že by se formovala na hranicích armáda měňavců?" Pak v ní hrkne a vykřikne " Nebo že by se vraceli mí rodiče?"
Twilight chvilku s otevřenou tlamkou civí na Tiu a pak dodá "Ne. Spike v sesterském hradu našel nějakou knihu s trnama a dal jí Rarity a ta z Ponyvillu udělala něco, co by se přirovnalo k totálnímu vyšinutí elegance. Zlatý ulice, všude načančané věci a pod.
Tia vyhrkne ještě víc a dodá. " SPIKE? TRNOVÁ KNIHA PŘÁNÍ? U svatýho Jamise! To ten drak nečetl vzadu upozornění? Kdo tohle bude uklízet? To je horší, než zkáza Equestrie!."
Cadance špitla "Proto jsme zde. Potřebujeme tě, aby jsi s námi šla uklízet."
Tia vytřeští oči a vyděšeně zvolá " Nehnu ani chlupem u kořene ocasu. Nejraději bych vzala Spika a vydřela s ním Ponyville do původního stavu za to, jak dal Rarity tu knihu. Nemohu teď jít s vámi, protože.... ehmm.....No ...Ehm..." Chvilku přemýšlí a pak rychle řekne "Moje slunce má nějaký erupce a potřebuje přeleštit. Tak zatim!" a Tia okamžitě zmizí v magickém prachu pryč.
Princezny se na sebe podívaj a Luna dodá. " No jo no. Sestřičce nějak nevoní úklid."


PS: Vítej zpátky Spiku. Pinkiesmile
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět


Příspěvků v tématu

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)