Anketa: máte tedy i nějaký faktor i vy?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
1
0%
0 0%
2
100.00%
1 100.00%
Celkem 1 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
My Little Pony- Syndrom Úspěchu
#20
(19.01.2015, 14:23)Cwossie Napsal(a): Když jsem zhlédla celou jednu epizodu, tak jsem se však navzdory svým obavám necítila, jako kdyby někdo dvacet minut urážel moji inteligenci. D

Tohle bylo obrovské plus i v mém případě. Po dlouhé době lehký, barevný a pozitivní seriál, který nepůsobí jako pokus o transorbitální lobotomii.


Jinak si myslím, že každý si může v MLP najít to svoje. Někdo má rád poníky; někdo hledá něco, u čeho může odpočívat, aniž by mu to v jednom kuse připomínalo nedořešené nepříjemnosti a problémy, se kterými se potýká v životě; někdo hledá v MLP únik do utopie a někdo má prostě rád ten plot. Myslím, že FiM nabízí dost veliký záběr motivů a témat, které můžou zaujmout velmi široké spektrum diváků, ale zároveň ty své složky ani nevyhání až do takových extrémů, které by naopak některé skupiny odrazovaly.
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: My Little Pony- Syndrom Úspěchu - od Discordian - 20.01.2015, 14:33

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)