Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Motýlek a přátelé (a Discord po jejím boku)(a já s tužkou v ruce)
#6
Hmmmm, není to zlé. Hezká storka, četlo se to dobře, jen mi trochu přišlo, že S v tom lítá nějak moc... Zamiluje se do slečny, tak ji dál nemilosrdně terorizuje, ale vytvoří si "hodné" manipulativní alterego, které ji "chrání," pak všem vyhrožuje bolestivou smrtí a lup- žili spolu šťastně až do smrti. To mi velmi velmi silně připomíná jistého Fluttershy milujícího bronyho Rainbowlaugh Rainbowlaugh

Ale proč každý tak strašně podceňuje Tiu a Lunu? Pravda, v seriálu toho zatím extra moc neudělaly, ale aspoň v té fantvorbě by si to mohly trochu vynahradit a nebýt jen tapety na pozadí. Osobně teda moc nemusím oblíbenou tradici überzáporáků, kteří jsou z nějakého důvodu absolutně nedotknutelní a tak jim musí v překvapivém závěru zadnici "nakopat" až náctiletý Vyvolený.

Jinak, taky mám teorii o tom, že alicornů je víc druhů, ale trochu jinak. Ale stejně si nemyslím, že zrovna Discord by byl takový odborník na osudy a mistr maretrixu. Spíš mi to "duševní alicornství" v tomhle kontextu přijde jako taková oslovská čepice Rainbowlaugh Dostaly císařovy nové šaty za to, že začaly bezmezně věřit někomu, kdo si to dle všeho tak úplně nezaslouží ani na první, ani na druhý pohled.
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Tak už píšu i já! - od Discordian - 07.12.2014, 00:15
RE: Motýlek a přátelé (a Discord po jejím boku)(a já s tužkou v ruce) - od Discordian - 21.12.2014, 11:36

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)