Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Největší CZ/SK brony - diskuze
#18
Předem se omlouvám za svůj "cynismus", nesnažím se nikoho urazit, ale jak tomu, bohužel, bývá, nějaký rýpal se vždycky najde. V tomto případě si tuto roli vezmu na starost já, protože s pouhopouhou pozitivní kritikou nikdo nikdy moc daleko nedojde.
(vvspoilerButt, aby to citlivé povahy neviděly.)
Věc se má tak, že zkrátka naprosto nechápu pointu tohoto hlasování.
Připadá mi to bezúčelné a tak trochu absurdní.
To se tu teď soutěží o to, kdo působí na své okolí jako největší koňomil? Kdo se může pochlubit největší utracenou sumou za pony merch? Kdo ovlivnil největší počet lidí? Kdo toho udělal co nejvíc pro fandom? Nebo o to, kdo je mezi broníky doslova největší, co se prostorové rozměrnosti týče?
Lidé, co se nějakým způsobem zasluhují o fandom, jsou chváleni dnes a denně, ti více viditelní více, ti méně viditelní méně. S ohledem na nedostatek informovanosti (nelze znát všechny, proto nelze úplně pravdivě odpovědět ani na jednu z výše uvedených otázek), tu vlastně záleží pouze na názorech lidí, kdo jim připadá jako ten největší pony geek. Opravdu tedy nechápu, co by tímto pomyslným pasováním na rytíře mělo vzniknout. (I v případě, že bych na celou tuto anketu nahlížela jako na sociologický pokus, tomu zkrátka chybí validita.)
Uniká mi něco?

Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Největší CZ/SK brony - diskuze - od Aya Yai - 19.01.2015, 20:53
Největší CZ/SK brony - diskuze - od Arrac - 29.01.2015, 11:35

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)