Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Řetězová tvorba - zapojte se!
#1
Photo 
[Obrázek: T8wXh53.png]

Po určité době strávené brouzdáním tvorby členů, mě napadlo vytvořit topic, ve kterém se budeme vzájemně inspirovat, kritizovat a možná i zažijeme trochu zábavy.

Princip je jednoduchý – řetěz. Dle zvoleného námětu se nakreslí obrázek, ke kterému se přiloží další téma a tak to jde pořád... Jelikož se zde na foru vyskytují i ilustrace mimo FIM universum, nebudu tomu bránit ani tady. Kresby a náměty na sebe budou řetězově navazovat, každý příspěvek se bude skládat z obrázku na námět napsaný v posledním příspěvku a samotný námět pro dalšího účastníka.

Modelová situace:
Jelikož jsem tento topic vytvořil, začnu a zvolím si námět (bruslení), ten nakreslím a do nového příspěvku k tomuto topicu vložím nakreslený obrázek s novým námětem, který někdo další nakreslí a přiloží vlastní námět. Aby to vše nebylo jen tak, hodí se napsat alespoň minimální konstruktivní kritiku na poslední kresbu.

Pravidla nejsou nijak přísná, přecijen nesoutěžíme. Jestliže se na stejné téma nakreslí více obrázků, které se však budou rozcházet v námětech na další kresby, může si účastník vybrat. Kvalita a úroveň ilustrací je na vás, v účasti nikomu nebráním, naopak. :)

Prosím, snažte se psát k věci a minimálně, aby si tohle vlákno zachovalo co největší přehlednost, děkuji.

V případě nejasností, otázek nebo dalších věcí mi klidně napište osobní zprávu na fóru, přečtu a zodpovím, není problém.

Obrázek nakreslený na předchozí téma (bruslení):
   

Kritika předchozího obrázku:
-

Následující téma:

Čokoláda (poník pojídající čokoládu, poník spící na čokoládě.. cokoliv).

Tak, snad se někdo zapojí. :)
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Řetězová tvorba - zapojte se! - od Eugene - 14.02.2015, 05:14

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)