Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sc@lixovy rozhovory s vytvarníky
#31
(06.01.2016, 22:08)Nightmare Mayshi Napsal(a): Froldo, kontrast je velmi důležitý, jinak se otupíš i vůči kvalitním informacím. Z toho důvodu věřím v zajímavost a i ve vhodnost rozhovoru s někým, kdo je.. kontroverzní. První taková osoba, která mě napadla je samozřejmě blesk.

Kontroverze ještě neznamená zajímavost, protože se nebavíme ve všeobecné rovině - tohle není zpravodajství, kde se hraje hlavně na intenzitu dopadu, bez ohledu na informační přínos (jak je to v poslední době tak populární). Radši se soustředím na hodnoty vymezené tématem diskuze, než na kontroverzi: malíř, který bije svojí ženu je kontroverznejší, než ten, který se chová mile - přes svoji kontroverzi ale nemá pro dané téma žádnou přidanou hodnotu.

Co se bleska týče - no tak se zamiloval do fiktivní postavy a padlo to na Twilight, tak má potřebu to vykřičet celému světu. To se v jeho věku prostě stává, stalo se to mnoha lidem - no big deal. Může to být pro někoho otravné, jasně (osobně mi tady na fóru vadí hloupé či pokrytecké chování než bláznění, které k nerdům/geekům prostě patří). Že někteří v tom vidí příležitost postavit se k němu do kontrastu a prokázat tak svou vyspělost tak, že celému světu vykřičí " Já jsem dospělej, já už to nedělám" je v tomhle případě to samé.

Ohledně výběru: nechceš udělat rozhovor s někým, kdo tu na fóru není, ale třeba na dA působí?
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Sc@lixovy rozhovory s vytvarníky - od sc@lix - 24.05.2015, 18:58
RE: Sc@lixovy rozhovory s vytvarníky - od Jamis - 07.01.2016, 12:15

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)