Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poděkování tvůrcům MLP:FiM a věcí s ním spojených
#1
Maličkost, která nic nestojí, o to více potěší  Pinkiesmile

Nikdy nevynechám příležitost poděkovat za něco, co se mi líbilo, či mě obohatilo a čím častěji se vídám se scénáristy, dabéry, organizátory, hudebníky... no prostě všemi, kteří pro MLP:FiM či komunitu bronies něco velkého vytvořili, pokaždé si najdu minutu na to říct ono jednoduché:

"Díky za to, co pro nás děláš"

Ne vždycky to jde osobně, ale se všemi výdobytky moderní techniky to jde snadno i na dálku. Ač jsem si vždycky myslel, že všichni ti lidé, mají těmi "děkuju" pravidelně zahlcený e-mail, FB či Twitter, no... není to tak. A když je ta příležitost....

O Vánocích jsem si nadělil sadu knížek Daring Doo adventures společně s Journal of Two Sisters a Elements of Harmony ... a poděkoval na Twitteru autorům oněch tří knih.

Reakce na sebe nenechala dlouho čekat Twilightsmile a když už se stalo, proč podobnou věc neoplatit? Takže pokud jste se od letošní Vánočního Karaoke v Praze ukázali na sraze, kam jsem rovněž zavítal, měli jste možnost podepsat pohlednici, kterou jsme posílali nazpět.

[Obrázek: 72vpgG9.jpg]

[Obrázek: e1elpXQ.jpg]



Pohlednice odešla přibližně před dvěma týdny a před pár dny dorazila do cíle a autor Elements of Harmony se neopomněl zmínit na svém Twitter účtu Ajsmug  https://twitter.com/BrandonTSnider/status/610850929261346817


[Obrázek: CHotp8rVAAAurSa.jpg]

Tímto děkuji všem podepsaným, že se připojili!

Zároveň by mě zajímalo... udělali jste už něco podobného? Třeba jen osobně, slovně, či jakkoliv jinak. Měli byste zájem podobnou hromadnou akci zopakovat, pokud se vám do toho sólově nechce? Pokud jste už takhle někomu poděkovali, podělte se tady ve vlákně. Moc rád si to přečtu a určitě nebudu sám.

A jestli zatím ne... možností je hromada. Pokud chcete, aby to mělo pořádnou šťávu, na letošní Czequestrii budete mít možnost potkat se s jedním ze scénáristů osobně Twilightsmile
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Poděkování tvůrcům MLP:FiM a věcí s ním spojených - od Jamis - 21.06.2015, 19:07

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)