Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Der Schmetterling I. - diskuze
#7
Hmm xsoft, to se ti teda povedlo Pinkiesmile

Ako novší člen CZ/SK bronies a neúčastník všetkých tých legendárnych udalostí z Prahy a conov mám na to taký pohľad zo "stredu".
Na jednej strane som pochopil všetky referencie, lebo som informovaný, na druhej tie referencie vo mne vzbudzovali taký pocit...neviem to popísať, pocit nezúčastnenosti, nezapojenosti. Ale je to silne interný fanfilm a to je dobre Pinkiesmile

Ako človek, kto hovorí ČJ/AJ/NJ aj JJ, a teda rozumel každému slovu, som sa dobre nasmial na jazykovom prevedení. Xsoft, ďakujem za tú japonskú zložku, tá spolu s Alkelovou nemčinou bola perla celého filmu. No offense, ale aspoň to pridalo na humore Pinkiehappy
Celkovo tá (ne)kvalita jazykov tomu pridala taký "internal" feel, ktorý k formátu toho fanfilmu príjemne sedí.

Som rád, že som trochu nahliadol opäť do "pražských" záležitostí, celkom ma baví sa v tom hrabať. Aj keď bol Schmetterling scenárovo absurdne mimo [spoiler: Dúhová sprcha na zväčšenie... wait what? Rainbowlaugh], ale beriem, ono je to viac joke ako film.

Xsoft, máš u mňa extra plus za Crusaders v soundtracku, to bol pekný bod. Páči sa mi myšlienka ako motivácia pre tvorbu fandomu. To je pekná vec na záver.
Rád som to videl Ajsmug
Routine kills ponies and humans alike. Trying new things makes life so much brighter Pinkiesmile
--Pony Dawnflash--
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Der Schmetterling I. - diskuze - od xsoft - 25.06.2015, 18:01
RE: Der Schmetterling I. - diskuze - od Jamis - 26.06.2015, 10:32
RE: Der Schmetterling I. - diskuze - od xsoft - 26.06.2015, 11:04
RE: Der Schmetterling I. - diskuze - od Dawnflash - 26.06.2015, 14:24
RE: Der Schmetterling I. - diskuze - od xsoft - 28.06.2015, 23:57

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)