Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
K zamyšlení - Mohou prášky změnit život?
#1
Hello everypony...
Toto vlákno mě napadlo vytvořit z vlastní zkušenosti. Zajímá mě, zda máte podobnou zkušenost někdo z vás. Prosím neberte toto vlákno jako propagaci drog, či záměnu za psychologickou poradnu. Toto vlákno je myšleno spíše jako váš názor na změnu osobnosti po užívání antidepresiv.

Beru se jako člověk, co vydrží hodně psychického nátlaku najednou a dokáži s tím jednat. Ovšem v mém životě a věřím, že i v životě vás všech jsou zkrátka situace, co vás dokáží zlomit. No a to se mi právě před měsícem stalo. Nebudu tu už rozebírat, co se událo za situaci, ale zkrátka její výsledek byl takový, že já se o chvíli na to zhroutil. Pak nastala dvě sezení u psychologa a následné doporučení poměrně silných/kvalitních antidepresiv. Za výsledek to má to, že jsem schopný se dále pohybovat v Brony komunitě bez nějakých větších obtíží.

Jak vypadá den bez nich? Topím se v depresích, přemýšlím nad sebepoškozením a ukončením mého vystupování ať už zde nebo vůbec na veřejnosti a ještě větší uzavření do sebe. Takový vypadá můj den bez prášků. S nimi se nijak moc nenaštvu a nebo ještě k tomu nedošlo. Cítím jistou úlevu a nadhled nad hromadou věcí, který jsem před tím neměl. Možná, že to právě mění mojí osobu. K lepšímu či horšímu? To je pak už subjektivní posouzení.

Proč to ale píši. Jak jsem psal na začátku; nechci tu tím vyvolat hádku o braní omamných látek, nebo jak se tohle dá nazvat, ale zajímá mě, zda máte nějakou osobní zkušenost s braním antidepresiv, zda vás či lidi okolo vás dokázali změnit a popřípadě jaký jiný názor na to máte. Můj jste si mohli právě přečíst. Pinkiesmile
Usměj se, zítřek bude horší.


Na bolest hlavy pomáhá Guttalax.
Na starou babičku pomáhá Guttalax.
Na průjem pomáhá Guttalax.
Na zácpu pomůžou Marťánci.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
K zamyšlení - Mohou prášky změnit život? - od DoktorPetr - 01.07.2015, 18:39

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)