Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
K zamyšlení - Mohou prášky změnit život?
#12
Teda, vůbec jsem nevěděl, že tu toto téma je!

Xeno: přesně tak, jak Bleki napsala. Záleží na druhu prášků. Každý člověk je jiný, má jiný mozek a chemické složení. Co funguje u jednoho, nutně nemusí fungovat u druhého. A někdy hledání typu prášku zabere klidně i roky, než si člověk s pomocí svého lékaře najde ty ideální (roky mimojiné aji proto, že než vůbec nějaký přípravek zabere a účinkuje, tak to trvá tak 3-4 týdny).

Bleki: to je teda masakr. Bez nich v depresích a s nimi nepoužitelná. Raritystarry Fandím ti, ať ten agrofan zabere líp, protože tohle je docela bludný kruh.

Jinak co se týče tématu. Žádný antidepresiva osobně neberu, ale znám dva lidi, co ano. Očividně jim to pomáhá, takže určité přínosy tyto farmaceutika mají. Nicméně sám bysem antidepresiva asi nikdy nevzal. Ačkoli su drogovým entuziastou (a antidepresiva přeci jenom drogy jsou), tak ty negativa antidepresiv převažují pro mě nad pozitivy. Veliké riziko závislosti, když se vysazujou, tak nastupují nechutné absťáky a snad ještě horší deprese, než byla předtím. V mém případě by antidepresiva přinesly ještě horší katastrofu, než jakou mám doposud, na to vemte jed.

Jinak, četl jsem, že třezalka tečkovaná (angl. St. John's wort) je rostlinné antidepresivum a je tak známá už po staletí. Možná se někomu z vás může hodit, ale prosím. Poraďte se se svojim lékařem/lékařkou, zda-li je taková léčba vhodná. I příroda/rostliny umí udělat pěkné peklo v těle. Ajsmug
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: K zamyšlení - Mohou prášky změnit život? - od Hwězda - 09.07.2017, 21:06

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: