Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sborník bronies autorů a ilustrátorů 2014
#32
Mácaman:
Konkrétně jsem z Loděnice u Berouna a co se týče stylu mé kresby, tak jsem ponysony udělal přírodním uhelem a ilustrace k povídce pastely. Žádná tužka použita nebyla Pinkiesmile

WanderFox:
Zajímavý nápad ohledně special edice, ale bohužel tohle se nikdy realizovat nebude z několika prostých důvodů:
1) Je to spoustu práce navíc, kterou někdo musí udělat a shánět dobrovolníky, kteří pracují a vydrží je opravdvu těžké (už jen za letošní Sborník jsme měnili 3 ilustrátory, protože se na projekt doslova vys****).
2) Doteď se nepodařilo vytisknout ani klasickou verzi Sborníku. Osobně bych chtěl mít v knihovničce oba ročníky Sborníku, ale o tomhle teď mohu zatím jen snít, jelikož se lidi do nějakého knižního výtisku moc nehrnou.

Vlče + Radlan:
Děkuji za zpětnou vazbu. Tohle je zrovna ta věc, která do budoucnu pomůže s výběrem. Chtělo by to jen více takovýchto feedbacků.

Aidrien:
Chyby ve Sborníku budou, najdou se všude. Proto je tu možnost, aby se zapojili i čtenáři. Pokud na něco narazíš, postačí si udělat někde mimo poznámku a dát vědět přes e-mail. Není to ani nic složitého. Stačí napsat číslo stránky, kde se problém vyskytuje, k ní přidat o jaký problém se jedná a potom jak by to mělo vypadat. Vymyslím si příklad:
(143) lišky běželi - lišky běžely

Prostě nic složitého Twilightsmile


For all:
Co se týče data pro deadline na feedback. Dal jsem ho do konce měsíce pro případ, že by se našli zájemci o tištěnou verzi Sborníku. Chtěl jsem využít Czequestrie, na které by se většine výtisků následně předala a klidně mě napadlo, že by se mohlo udělat pár kusů navíc pro různé soutěže v rámci komunity, nebo jakožto promo předmět pro hosty. Bylo by to pěkné, ale zřejmě nemožné (pokud se náhle nevyrojí desítka zájemců).  Pinkiesad2
"You want dubbing quallity? Bah! It´s the quantity what earns money!"


Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Sborník bronies autorů a ilustrátorů 2014 - od Tuxik - 28.07.2015, 12:12

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)