Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 4.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 15: Rarity Investigates!
#13
Smekám Raritin klobouk. Výýborná epka Rainbowkiss

+ Teda Rarity! Nejenom že dokážeš svým talentem a šarmem oblouznit nejednoho hřebce ( pod tvým kopýtkem by roztál snad i ledovec a ten pošťák to bude rozdýchávat asi ještě hodně dlouho ), ale tvé detektivní schopnosti ala Colombo, jsou nedostižné. Twilightblush

+ Dashie: Tak takový výbuch smíchu jsem dlouho neměl. To jak jsi chtěla vyčistit Raritiny šaty svým skoro až z paty vytaženým produktem, mi teda dalo hodně zabrat na bránici. Rainbowlaugh Nicméně se ti splnil sen. Zalétat si s hlavní letkou Wonderbolts při velké akci. A konečně jsi ( škoda že jen na tak krátkou dobu ) byla v jejich pravém obleku. Gratulka Pinkiesmile

+ Wonderbolti se po delší době ukázali a měl jsem z toho velkou radost. Mám rád ty létavce. PS: Nikdy bych nečekal, že uvidím maminku Spitfire. Pinkiehappy

+ Wind Rider: Žijící legenda, která měla tolika rekordů. A to je kámen úrazu. Jen těžko se s nimi loučí.

Celá epizoda byla nabitá velkými věcmi. Ale zde bylo vidět, jak starý kmet co držel rekordy, nechtěl aby ho někdo trumfnul. Tak udělal botu a hodil to na Dashie. Ale takoví Wonderbolts nejsou. Chtějí překonávat rekordy čestně a pokud je tu někdo, kdo na to má, tak spíše ho v tom podpořit a né ho potopit. Správný Wonderbolt by nikdy nebodl druhému nůž do zad.

Za mě 9,5/10 Pinkiesmile
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 15: Rarity Investigates! - od Blue Storm - 20.09.2015, 00:46

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)