Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 18: Crusaders of the Lost Mark
#15
Oukej.. po delší době tu něco píšu.. asi si budu muset změnit podpis...

Epizoda byla cool..

Na co si tu sakra hraju, vemte slovo amazing, vynásobte 400 krát přičtěte 20%Cooler a máte výsledek toho jak super tahle epizoda byla.

Co se mi líbilo?
Tak první z věcí - Netušil jsem, že něco nebo někdo, může změnit můj názor na Tiaru.. welp, tuhle možnost že se tak chová kvůli někomu jinýmu jsem v úvahu nevzal.
2) Vysvětlení Tiařiny CM!!! Yeah! konečně! někoho! napadlo že to chceme vědět! Jinak je to docela zajímavá Cutie Mark Rainbowlaugh
3) Musical Episode a CMC... Like.. My dreams came true.
4) Písničky byly naprosto super. Prostě.. I want to see that again already.
5) Silver Spoon se konečně vzbouřila. Taky věc na kterou jsme čekali hodně dlouho.
6) Moar Buttonmash, Moar Pipsqueak, MORE FILLIES AND COLTS! :3
7) Nepředvídavost děje. Nikdy neříkám že děj se dal snadno předpovědět, prostě vždycky jen tak možná "něco" tipnu. Ovšem u tohohle dílu jsem pořádně nedokázal tipnout nic. Nešlo to pořádně předpovědět.
8) To za co dostali CM, a jak.
9) A hlavně to, že headcannon za kterým si už 1 rok neustále jdu hlava nehlava, že CMC talent je pomáhání ostatním, is true... how much i love this episode
10) A spousta dalších věcí co se mi líbila skrz díl, ale jsem totálně freaked out z toho jak super tahle epizoda byla, takže si teď zrovna nevzpomínám.... Sakra už ji chci fakt vidět znova..

Osobně, for me, nejlepší epizoda so far v MLP.. 21341 bodů z 10ti.

Zapoměl bych, bonus ještě 2 body za to, že to byla CMC epizoda :3
*searching* Found no results for „my personal talent" (yet)

Welp, they got it.. now i have nothing to write in here... Let's think about it and change it later.
And since.. Sunset probably won't be in season 5...
Sunset in season 6 pleease :3
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 18: Crusaders of the Lost Mark - od ThePinkOne - 10.10.2015, 18:14
RE: Epizoda 18: Crusaders of the Lost Mark - od Ivan - 20.10.2015, 22:38

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)