Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 18: Crusaders of the Lost Mark
Pardon pánové, OT

Mě přijde že se tady točíte furt kolem toho samého. Jeden napíše že to byla super epka. Druhý napíše že se mu nelíbíla. První jde ukamenovat druhého. Třetí jde ukamenovat druhého taky. Druhý řekne jak velice jsou oba tolerantní. Čtvrý znovu napíše že to předse byla super epka a jde kamenovat dál.

Kam se poděla velehlasná tolerance? Tolerovat názor je to nejmenší co mužete udělat, protože názor jako takovej vám předse nic nemuže udělat. Mě se epka líbila. Vypadám jako bych šel kamenovat, ignorovat nebo cojávím třeba ten rewrite modul na Mr.Desolatora a jiných kterým se epka nelíbila? Právě naopak. Já si vždy rád pročtu cizí názor, nejen že ti to pravděpodobně ponoukne jinej než rúžovej náhled na věc, ale taky tě to donutí zamyslet se nad svým názorem. Tak pardon, ale Desolator není jediný kdo vyjádřil negativní názor, takže netuším proč jste si na kamenování za názory vybrali zrovna něj. Možná proto že jeho názor byl nejnegativnější, to nevím, ale záleží na tom? Jedna věc je jistá, jeho názor nikoho neurážel a ani nebil do očí, takže já nevím proč ten witch hunt?

Jak už jsem říkal, epka se mi líbila, přímo nadprúměrně a přesto múžu souhlasit tady s Mr.Desolatorem.

Nikoho z Vás osobně neznám, ale myslím že jste slušný lidi který se pouze nechali vytočit špatnou věcí, a že Váš pseudo flame war je neopodstatněný. Moje omluva za OT a případné osočování (Nikoho nechci urazit), ale tahle téma by si i zasloužila vlastní vlákno, neboť to není poprvé.

S pozdravem Black
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 18: Crusaders of the Lost Mark - od Black - 19.10.2015, 19:04
RE: Epizoda 18: Crusaders of the Lost Mark - od Ivan - 20.10.2015, 22:38

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)