Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 19: The One Where Pinkie Pie Knows
#43
No konenčně!!!

První zprávy o tom, že Cadence a Shining budou mít potomka!  YaY Flutterryay
A taky tak nějak vysvětlení, že u poníků je cyklus reprodukce asi tak nějak reálnější, než si kdo tu občas představoval. ( Viz... Dělení poníků a bůh ví co ještě).
Prostě to Shining s Cadence zvládli a doktor jim pak řekl, že je Cadence těhotná. A na to se přijde pár týdnů po početí, to když na budoucí matce není nic vidět a pěkných pár týdnů ještě nebude, že? Twilightsmile

Jinak k dílu:

+ Pinkie Pie - Jak těžký život spoileristy je, byl vidět krásně zde na Pinkie Pie. Rainbowlaugh Chudák Pinkie! Tohle byly asi ty nejtěžší okamžiky jejího sladkýho života. Ale bravo! Byla jsi lepší než starostka a zvládla si to velmi dobře Rainbowlaugh

+ Twilight Sparkle - Nějak ti ty nápovědy vázly. O to však bylo větší překvápko. Pinkiehappy

+ Shining Armor - Já ti gratuluju z celého srdce a moc vám to přeju.... Dalo by se napsat, že jsem na tebe i pyšnej. Rainbowkiss
Vidět tě, jak si se opět setkal se svými věcmi z mládí bylo úžasný! A propo! Co ti to ten Spike vlastně spálil za časák? Rainbowlaugh

+ Cadence - Oh. Ani nevíš jak se těším, až bude vedle tebe ten uzlíček štěstí. Pinkiesad2

Věřím, že tenhle díl byl jen příprava na tu hlavní část. A to příchod nového života do rodiny Cadence a Shininga. Pinkiesmile Nečekal jsem sice, že se v tomto dílu tak rychle vybalí na nás ta zpráva. Ale ok. Why not. Alespoň se mohlo studovat, jak Pinkie a zda jestli, udrží ten největší spoiler na světě. Rainbowlaugh

Já se bavil a za mě 8/8 z 10 Pinkiesmile
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 19: The One Where Pinkie Pie Knows - od Blue Storm - 18.10.2015, 17:18

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: