Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 22: What about Discord?
#41
Takže... Ok. Chcela som epizódu, kde sa Mane 6 konečne zblíži s Discordom. Ale naozaj neviem, či mám túto už 100% považovať za jednu z nich... Ten koniec... Vedela som, že nakoniec bude konečná vina i tak obrátená proti Discordovi, keď som už pomaly začala dúfať v opak. No, aspoň i Twi dostala lekciu tentokrát, takže to nieje len jednostranné. Ale zvyšok epizódy, no neviem... Hoci sa mi páčilo, že Mane 5 vychádza s Discordom, celé to bolo proste strašne mätúce s nepríjemným duchom voči Twilight. A tie 5 naozaj vyzerali ako pod vplyvom mágie a mimo charakteru. Bolo to proste nepríjemné. A tie "inside jokes", proste nie... nemohli prísť s niečim iným? Aspoň keby sa nakoniec objasnilo zrozumiteľne, ako sa zblížili s Discordom, dali tomu nejakú hĺbku, to ma celý čas zaujímalo. Lenže miesto toho sme dostali trápnu, nezáživnú a nepochopiteľnú "zábavu".
Už ma unavuje, ako sa tvorcovia stále snažia vykresliť Discorda ako toho, na koho sa máme hnevať a Twilight (alebo Mane 6) ako tú, ktorú máme ľutovať v každej epizóde o Discordovi, ktorý má byť údajne "polepšený". Už by som ocenila, keby to raz bolo pre zmenu opačne. Ale aspoň jasne dokázal, že mu úprimne ide o priateľstvo a nielen s Fluttershy. Dôvod, prečo "trolí" Twilight a ostatných môže byť proste jeho spôsob, ako ukázať, čo už vie o priateľstve tým, že sa snaží poučiť on ich (obzvlášť Princeznú Priateľstva) a proste len chce byť povšimnutý a tá pozornosť sa mu nedostáva, tak vyvádza. A hoci to nerobí správnym spôsobom a má stále i sebecké úmysly, i tak dokazuje, že mu na priateľstve záleží. Úplný koniec to snáď dokázal. Stále však neviem, ako mám ich konečné vzťahy chápať do budúcnosti, po nádeji, ktorú vyvolalo "Twilight's Kingdom" nastalo sklamanie, takže neviem.
Ani neviem, ako to mám celé ohodnotiť... Potešilo i sklamalo. I tak mi to prišlo oveľa lepšie než "Make new friends but keep Discord" a vďaka znovu nádejnému koncu, Discordovmu (snáď teraz už trvalému) naviazaniu puta s Mane 6 a faktu, že nieje jediný, kto teraz dostal lekciu, hodnotím nadpriemerne, 7/10.
LINKIN PARK + MY LITTLE PONY = The two things I live for Heart
" 'Cause I'm only a crack in this castle of glass "
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 22: What about Discord? - od Miky - 23.10.2015, 18:11
RE: Epizoda 22: What about Discord? - od Miky - 24.10.2015, 10:54
RE: Epizoda 22: What about Discord? - od Miky - 24.10.2015, 23:13
RE: Epizoda 22: What about Discord? - od Miky - 26.10.2015, 21:49
RE: Epizoda 22: What about Discord? - od Miky - 07.11.2015, 20:40
RE: Epizoda 22: What about Discord? - od Dex - 07.11.2015, 21:47
RE: Epizoda 22: What about Discord? - od Annabell - 08.11.2015, 20:02

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)