Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klub anonymních sběratelů motivace a odpůrců deprivace.
#7
MegaHJipp0>

Je super zes napsal nove basne. Ale proc jsi mazal ty stare? Kvuli kritickemu komentari? Podle me takhle umelec netvori. Kdyz to prezenu, to je jak kdyby Michelangelo dokoncil Davida a nekdo mu rekl, ze se  mu ta socha nelibi, tak on by vzal kladivo a rozmlatil ho na kousky a vytesal by novou sochu, kde by se ridil pranim toho kritika, jak ma vypadat.
Dale je super, zes je napsal strizlivy, to vetsinou neuskodi, ale nemalo umelcu tvori "pod vlivem neceho" uzasna dila. Kdyz si pises lehce opily obcas , nemuze to skodit.
A ja nevim, ale dila bych nevysvetloval, rozhodne ne poezii - souhlasim s tim, cos napsal minule - kazdy si v tom musi najit sve vyznamy. Treba dej nejake povidky si kazdy predstavuje trochu jinak, v tom  je to skvele - z jednoho pribehu je razem 100 nebo 1000 (zalezi, kolik to cte lidi) podobnych, ale NE STEJNYCH pribehu, kazdy v hlave jednoho ctenare. Kdyz lidem reknes , jak  si maji tve dilo vylozit, bude to 1 uniformni pribeh pro vsechy.
A ted k basnim - nejsou spatne, ale zdaji se mi pri nejlepsi vuli ne lepsi, nez prumerne. Ty basne predtim se mi libily vice - jak formou, tak tajemstvim, ktere v nich bylo ukryte. Tady nic takoveho neni.
Hlavne je ted prosim te nemaz a nepis zas nove. Smim-li ti poradit co bys mel udelat, tak to, ze sem ty smazane vratis (teda pokud je jeste mas nekde zalohovane) a nechas ctenare , at si oblibi, jakou basen chteji oni. Kazdy ma jiny vkus. A v dalsi tvorbe bych ti poradil, ridit se hlavne svou muzou, nez pranim publika.
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Literární rouhání všednímu psaní - od Mácaman - 16.11.2015, 22:48

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)