Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
New mini series - G5 (EqG: Guardians of the EverFree?)
#3
Tak, pokud bychom tohle brali jako testovací animaci pro seriál ve stejném duchu, jako bychom New Born Cuties mohli brát jako testovací animaci pro FIM (ostatně, ani tam se původně postavám nehýbala ústa), tak se nejspíš ještě zlepší. Ale už v současném duchu se mi docela zamlouvá (přiznám se, že kdyby to nebylo propojené se začnou EG, asi bych o to nezavadil, ale tahle..), je živá, a i zajímavě expresivní. I když, položme si otázku, musely by se postavám nutně hýbat ústa? Tady v tom shotu mi to vůbec nechybí (připomíná mi to staré české animáky, ale třeba i Bořka stavitele a jemu podobné).

Byť máš asi nejspíš pravdu v tom, že to je čistě jen pro účely reklamy (nebylo by to prvně, co mělo MLP v reklamách animační šoty, třeba i v CGI, a nakonec z toho seriál nikdy takový nebyl), pokud ale ne, mohli by to doladit tak na úroveň Lego Friends (zatím to připomíná trochu Robot Chicken Pinkiesmile ), a s dobrým obsahem (příběhy nebo humor) by to byl zajímavý seriál (takové trochu oživení proti Flashi).

Co si budeme nalhávat, příznivci FIM/EG se na to dívat budou (já teda určitě) už jen z principu (alespoň zpočátku; tohle snad nevyvolá rage-quity ohledně waifek a podobné Pinkiesmile ), a totéž bude platit o sbírání figurek Pinkiesmile

Equstria Girls byl také dost solidní tah na branku, byť na to většina z nás zpočátku koukala přinejmenším nedůvěřivě (uznávám, že EqG dělá ve filmovém provedení obrovské skoky, a jestli bude trojka tak dobrá jako dvojka (už měsíc mi tu leží na poličce a neměl jsem "čas" to ani rozbalit), tak dám i divně vypadajícímu seriálu velkou šanci (jen aby to pak nebylo později zklamání jako u nových Care Bears)).
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: New mini series - G5 (EqG: Guardians of the EverFree?) - od Martin - 16.12.2015, 19:43

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)