Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak asi vypadá dějepis v Equestrii?
#1
Ahojda lidi  Rainbowdetermined2 Ani nevím, jestli si mě ještě pamatujete a jestli vůbec se budete o tohle téma zajímat, ale tak aspoň jeden z vás určitě někdy bloumal nad tím, jak asi vypadá učebnice dějepisu v Equestrii a co je v ní asi tak napsané.

Já osobně nad tím přemýšlím teď a potřebuji vaší pomoc  Twilightblush  Snažím se začít úplně nový příběh o mém OC a pomalu zjišťuji, že ačkoliv se pokládám za právoplatnou Brony retardku, neznám historii Equestrie tolik, jak bych si přála.

Možná to není důležitá součást, ale Nikolka se ráda baví a má ráda, když jí lidé odpovídají, aby jsem si nekecala s bílou zdí vedle mě Rainbowlaugh
Aby se to dalo dohromady, určitě byl tam bylo podle mě napsané o NMM a o jejím konci. Ale myslíte si, že by tam byla popsaná i válka se Sombrou? Taky jsem zaslechla něco o válce s gryfy....i....Já nevím jaký se tam píše I/Y Rainbowlaugh To je tak trapný  Twilightblush  

Na tyhle dvě témata je hodně věcí na YT a já jsem udělala průzkum tohohle...Zjistila jsem, že to nenajdu česky Fluttercry a já nejsem zase tak dobrá v angličtině jak si o sobě myslím Fluttercry *fňuk*
Takže jsem se rozhodla to začít rozebírat tady... Nikolka jede, zase moje slohovky Rainbowlaugh Vítám se tím jaksi zpět v Brony komunitě Rainbowlaugh

PS: A jestli si myslíte, že je dějepis nudný, tak vás ještě neučil učitel, nebo profesor, který po vás nechce přesné datumy a století :33 To by vás to potom bavilo :33 Rainbowlaugh
Rather than a Person who Hurts others
Become the persone getting Hurt.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Jak asi vypadá dějepis v Equestrii? - od Nikolkax3 - 24.12.2015, 01:03

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)