Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elfmanovy pohupující se pixely + dovolené aneb Výprava pidiautem po Evropě
#30
Tady ještě jedno (už poslední) zapomenuté OT téma (nesouvisí s poníky, byť může malinko souviset s tématem o zahradničení - kdyby vás zajímala krajina, ve které si vegetujeme).

Jsou to záznamy z kamery v autě (nejde o palubní kameru, ale o klasickou ruční - zaklíněnou do sedačky nebo na palubní desce).


Rozhodl jsem se natočit různé cesty domov-zaměstnání. A docela jsem valil bulvy, kolik je v našem okolí zeleně, lesů, domácích farem (koně, krávy, kozy, ovce, dokonce i vysoká), rybníků a nádrží, a hlavně docela dost hezkých výhledů na Orlické hory.. a to jen kousek (pár km) od domova a přitom jsem o tom neměl ani ponětí..




První video, byť kvalita je horší průměr (je to sice točené digitální kamerou v DVD rozlišení do MPEG2 (navíc prokládaně), ale jak vidno, 10 a více let stará technika s CCD nemá moc ráda šero, rychlý pohyb a natáčení přes (někdy ne moc čisté) sklo Twilightoops )

ale je v tom alespoň trochu kreativní snahy (hudba, mapka) Pinkiesmile



Zbytek je pak v seznamu zde, ale kvalita je občas dost mizerná:
https://youtu.be/SFzOGhO3yWM?list=PL23eC...SQjf5BfCuo

Některá jsou "krátka (půl hodinky), jiná jsou až moc dlouhá (přes 2 hodiny).


Poslední je pak už HD video točené novější kamerou (u té staré se odporoučel plochý kabel k displayi, takže sice funguje dál, ale bez externí TV jednotky není moc použitelná) - trochu to ale zase zabilo čelní sklo:



(každopádně kvalita je už někde úplně jinde - nebe a dudy)

(to je takové to, když prvně vidíte DVD a proti VHS si říkáte - tý jo, to je super kvalita! A po 10 letech to srovnáte se 4K a říkáte si: to je ale hnus Pinkiesmile )



Jednou asi začnu jezdit na kole po krajině a natáčet si panoramata ze stativu (1080p už snad bude dostačujcí - limit mé stávající kamery) Pinkiesmile

Něco ve stylu, co jsem už dělal (ale uloženo je to v mizerné kvalitě - nízké rozlišení a datový tok):
https://youtu.be/rH3jheq3Qas?list=PL23eC...ep&t=10664

(procházka k místnímu rybníku)
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Elfmanovy pohupující se pixely + dovolené aneb Výprava pidiautem po Evropě - od Martin - 07.03.2022, 12:13

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)