Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 1.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Velká Logo Challenge - skoro hotovo :)
#1
Lightbulb 
Ahoj všichni tvůrci a fanoušci umění!

V reakci na loga, která se nám tu vystřídala v poslední době, jsem se rozhodla uspořádat challenge pro místní kreslíře a malíře. Jejím cílem bude vytvořit zásobu log, která by se v průběhu následujícího roku objevovala v záhlaví fóra.

Máme sice šikovné grafiky, kteří jsou schopní "poslepovat" logo z vypůjčených vektorů, ale máme taky řadu tvůrců s originálním stylem, jejichž tvorba si zaslouží propagovat a reprezenovat fórum. Některé z nich jsem oslovila prostřednictvím SZ, ale nemám přehled o všech: další se samozřejmě mohou hlásit přímo zde. Pinkiesmile

Pravidla budou jednoduchá:
Citace:1. Každý z tvůrců si vybere jeden měsíc v roce.

2. K danému měsíci vytvoří tématické / sezónní logo pro fórum. Povolená je pouze originální tvorba (žádné překreslování ani postahované vektory). Techniku si zvolí sám autor.

3. Aby někdo nebyl zvýhodněn tím, že si vybere pozdější měsíc, budou všichni mít stejný termín a to je 24. dubna. Hotová loga zasílejte přímo mně (upřesním kam).

4. Logo musí splňovat pravidla fóra, stejně jako pravidla pro logo. Nezapomeňte do svého výtvoru zakomponovat název fóra Bronies.cz. OC jsou povolena, ale nepřehánějte to se sebepropagací.

Přihlášky a veškeré dotazy směřujte sem do vlákna. Těším se na spolupráci!



Účastníci:

Květen: Baterka
Červen: TheBlackie
Červenec: Alkel_U3
Srpen: Frolda
Září: Drawirm
Říjen: Neko.Cross
Listopad: Jeryk
Prosinec: AppleBloosomStar
Leden: Farglider
Únor: Quint-t-W
Březen: Mácaman
Duben: Cally
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Velká Logo Challenge - skoro hotovo :) - od Cwossie - 24.03.2016, 17:50

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)