Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Errem "Tvárim sa že sa učím na skúšky" starter pack
#1
Ahoj,

well keď už som to tu objavila (Jéj) Pridám aj moje výtvory, je ich síce len pár ale nechcete vedieť koľko ďalších vecí mám rozkreslených. Kritika vítaná, povzbudenie (ako v kreslení tak aj v učení ku skúškam Rainbowlaugh) taktiež vítané.

Všetko je kreslené na grafickom tablete wacom ktorý používam presne rok aj tri mesiace. Takže všetky arty podľa toho vyzerajú. Veci sem pridám postupne, asi najlepšie bude podľa toho ako som ich aj reálne tvorila nech vidíte nejaký ten progres. Ja aspoň malý vidím Rainbowlaugh

Toto je moja fakt prvá kresba poníka a je to samozrejme moje OC (eeh doby kedy Err nepoznala deviantart a OCčka) Kreslená predtým ako sa objavila Starlight!!! Rainbowlaugh Beriem to proste ako poklonu že sa inšpirovala.

   

Prvý publikovaný pony art na deviantarte. To nechcete. A nahrávanie príloh mi práve zahlásilo že mám príliš veľký súbor. Gh jak ja s týmto neviem robiť.

[Obrázek: twilight_sprarkle_with_new_friend_by_err_em-d92ms2j.jpg]

No a tu začali shi... veci ohľadom mojich OC next gen... ALERT ALICORNS EVERYWHERE

[Obrázek: my_little_pony_next_gen_by_err_em-d9cimeg.jpg]

Alicorns obdobie pokračovalo a k mojim next gen som začala vytvárať ďalšie a ďalšie arty.
Rainbow Dash s dcérou Lightning

[Obrázek: rainbow_dash_and_lightning_by_err_em-d9dok0f.jpg]

Pomedzi to som si samozrejme stále kreslila i moje prvé OC v jej dark forme tentokrát

[Obrázek: my_little_pony___dark_equal_by_err_em-d9h825z.jpg]

A toto, toto bol jeden veľký skok pre mňa. Koniec série, všade vyskakovali čerstvé arty post apo poníkov. Nedalo mi, sadla som si na pár dní za PC, plakala a z mojich sĺz vzišlo toto

[Obrázek: mlp_the_war_by_err_em-d9mi4wd.jpg]

Next gen prešli svojou prvou krutou úpravou (na druhej pracujem práve teraz)

[Obrázek: my_little_pony___next_gen_by_err_em-d9qn60o.jpg]

Alicorn Applejack s dcérou Gradirose

[Obrázek: applejack_with_gradirose_by_err_em-d9uiomj.jpg]

A toto je môj posledný ukončený art, crossover ATLA a poníkov. Vo veľmi zlej veľkosti, ale na záchranu je neskoro takže celé to musím prekresliť.

[Obrázek: daughters_of_the_moon_by_err_em-d9yt0t8.jpg]

Tak to by bolo asi zatiaľ všetko, v rozkreslených mám ďalej
- Update next gen 2.0
- Fluttershy alicorna s dcérou Summer Azure
- Nightmare môjho OCčka
- Pinkie Pie alicorna s dcérou Strawberry Pie
- Moje prvé OC (proste jej ďalší weird art)
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Errem "Tvárim sa že sa učím na skúšky" starter pack - od Errem - 11.05.2016, 21:57

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)