Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje "odborná" práce ohledně brony
#18
(22.06.2016, 15:07)Xenomorf0CZ Napsal(a): Na Czequestrii/Galaconu ani Bronyconu jsem bohužel nikdy nebyl, ale hodně bych příští rok šel alespoň na jedno z toho.
Ohledně dabingu jsem nezaznamenal, že by se někdo odtud díval na cz/sk dabing. Ale neviděl jsem ještě nikoho (naživo) kdo by vydržel intro v cz/sk.
Ohledně těch kategorizací je to ale pravda ne? Myslím to jak se dělí.
Tato "práce" je pouze založena na mých osobních zkušenostech a zážitcích. Takže proto to nebylo v některých místech na 100% přesné.

Právě proto jsem se ptal na podmínky Twilightsmile protože samozřejmě lidé, kteří nejen zmíněné akce vymetli a soudí na základě opakované osobní zkušenosti se stovkami bronies budou mít jiný pohled než někdo, kdo na podobných akcích nikdy nebyl. Totéž s dabingem. A dokud svoje tvrzení nezasadíš do kontextu, tak nemá valný smysl, případně se o tom povedou spory, protože se téměř vždy dá najít protipříklad. Extrapolace získaných závěrů na širší skupinu je tím ošemetnější, z čím menší skupiny vycházíš a na čím odlišnější prostředí se závěry snažíš aplikovat.

Řečeno jednoduše: mezi bronies existují velké rozdíly a čím větší skupinu se snažíš pojmout, tím každé tvrzení ztrácí na obecné platnosti. Obrovské rozdíly jsou třeba mezi bronies v reálném světě a těmi, co nahradili reálnou identitu tou virtuální.

Citace:V Česku/Slovensku ale není takový výběr MLP věcí jako třeba v Anglii/Americe/Rakousku. Ano dají se sehnat, ale já jsem náročný člověk Twilightsmile

Jasně Twilightsmile nic to není perfektního neberu Rainbowlaugh
[Obrázek: dc69e8d1538106e5b1bb155e18f6b43e-waiting...-woman.jpg]

Výběr věcí je velký i tady, akorát nejsou tak očividné. Navíc v dnešní době se spousta z nich dá ze zmíněných zemí objednat, nebo právě pořídit na conech (což ale bývá dražší).

Citace:Přesně ale pro tyto důvody jsem to uveřejnil sem, aby jste mě opravili a řekli k tomu svoje. Práci nekomu a ničemu neodevzdávám, protože vím, že by se to stejně jinam než sem nehodilo.
Ale ještě jednou pardon, pokud jsem někeho urazil AJ lieKa

Však taky proto píšem, že jako první věc je potřeba uvést podmínky Twilightsmile myslím, že to nikoho neurazilo
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Moje "odborná" práce ohledně brony - od Jamis - 22.06.2016, 15:52

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)