Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ary / MelodicPony In Memoriam Live Performance
#11
Pár malých novinek plus jedna velká prosba:

Rozhodli jsme se fundraising uskutečnit ve dvou kampaních. V té první budeme vybírat finance na přepsání skladby pro potřeby reálných nástrojů a hudebníků - tedy vznik partitury. Pokud budeme úspěšní, tak ve druhé kampani se budou vybírat peníze na samotný orchestr. Přepis už máme přislíben od amerického profi dirigenta, pokud se nám tedy podaří vybrat částku $500.

Při procházení možností na kickstarteru mě napadlo, že by publicitě projektu mohlo pomoci krátké informační / motivační video, ve kterém by se de facto shrnula podstata našeho úsilí. Vím, že je zde na fóru spousta talentovaných umělců a zdatných střihačů a animátorů v různých profi programech, a rád bych se zeptal, jestli by nebyl někdo ochotný pro tento projekt nějaké krátké video vytvořit.

Moje původní myšlenka byla, že bych v movie makeru uspořádal pár slidů s textem a do toho by v pozadí hrála Aryho hudba. Nicméně výsledek mého neodborného snažení by určitě dopadl velmi zoufale, a nepochybuju o tom, že by někteří z vás dokázali během pár minut vyrobit něco výrazně lepšího. Moje představa videa je navíc zatím velice vágní, takže pokud máte tvůrčího ducha, můžete dostat prostor se vyjádřit. Nemáme se vám bohužel jak odměnit, vyjma vašeho jména někde v titulcích. Pokud by se přesto nějaká dobrá duše našla, může mi poslat PMko. Na podrobnostech se určitě domluvíme. Díky!
Nikdy jsem neměl křídla, to hudba mě nutí létat...

Moje kanalizace na youtube.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Ary / MelodicPony In Memoriam Live Performance - od Aelipse - 03.10.2016, 17:38

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)