Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ary / MelodicPony In Memoriam Live Performance
#12
Přátelé a kamarádi,

od posledních novinek uběhlo více času než jsme zamýšleli, ale technické i legální potíže jsou úspěšně vyřešeny, a první ze dvou crowdfundingových kampaní je na světě. Jedná se o výběr financí na přepis Aryho skladby Princess Twilight Orchestral Suite do orchestrální partitury, aby mohla být později zahrána živým orchestrem.

Jako cíl jsme stanovili 750 amerických dolarů, abychom pokryli všechny potřebné náklady, a na pomyslných hodinkách odtikává 31 dní zbývajícího času - tedy do konce března. Budeme strašně rádi za jakékoliv, i symbolické příspěvky, a velmi nás potěší i sdílení našeho projektu s vašimi známými a přáteli. Pro ty z vás, kteří by přispěli 25 či více dolary jsme připravili odměnu v podobně digitální kopie vzniklé partitury - not určených pro orchestr - Aryho skladby MLP FiM: Princess Twilight Orchestral Suite.

Děkuji všem, kteří nás jakkoliv podpořili či podpoří. Na tomto projektu nám velice záleží a bez vás bychom to nezvládli.

Speciální poděkování patří Borimu, který pro nás velmi ochotně a v rekordně krátkém čase vytvořil krásnou reprezentativní animaci. Díky Bori!

MelodicPony In Memoriam Live Performance - First Campaign

Kelly French a Aelipse
Nikdy jsem neměl křídla, to hudba mě nutí létat...

Moje kanalizace na youtube.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Ary / MelodicPony In Memoriam Live Performance - od Aelipse - 01.03.2017, 18:20

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)