Anketa: Vaše sex. orientace?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Heterosexual
55.11%
97 55.11%
Bisexual
16.48%
29 16.48%
Homosexual
7.39%
13 7.39%
Pansexual
6.82%
12 6.82%
Demisexual
5.68%
10 5.68%
Asexual
8.52%
15 8.52%
Celkem 176 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Anketa]Sexuální orientace českých Bronies
(20.12.2017, 13:13)Azuliana Napsal(a): Cywe, jsem ráda, že jsem vyrůstala v období, kdy sem vyrůstala. Tehdy bi znamenalo mít rád jak chlapy, tak baby. Teď je každej druhej demisexuální aromantik a bůhví, co ještě a aby se v tom prase vyznalo. Ve výsledku je to stejně akorát další attention whoring. A navíc "jsem k*rva/děvkař, páč ojedu vše, co mi přijde pod ruku/jsem frigidní studenej čumák" nezní tak dobře jako třeba polysexuál, že?

Dunno m8, zkrátka mi přijde snazší se popsat jako demi, než abych řekla, že mě sexuálně nepřitahuje nikdo mimo jedné výjimky, která je náhodou mužského pohlaví, ale potenciálně vícero výjimek rozličného pohlaví, kde se atrakce odvíjí od levelu mého zamilování, to bychom se nikdy nikam nedostali. Rainbowlaugh Jednu dobu jsem zkoušela říkat jen jednoduše: "Nejsem hetero," ale to bylo jen ještě víc zavádějící.  Applejackunsure  Tak proč nevyužít vhodný jednoslovný termín, když ho máme?

(20.12.2017, 20:01)Frolda Napsal(a): OT povzdych mladého bílého heteráka

Když Byzanc pomalu skomírala, v hlavním městě byla hlavní debata o pohlaví andělů. Jak vidím všechny tyhle diskuze, že je tisíc pohlaví a každej je jinej, připadám si, že se k tomu opět solidně blížíme.

Nah, ani pohlaví, ani orientací není tisícero. Je jen několik parametrů ve kterých se každý lišíme. Každý ležíme někde mezi sexualitou a asexualitou. Někde mezi přitažlivostí k mužům, či k ženám. A stejně je to i s romantickou přitažlivostí.
Tohle vlákno není o hledání tisícera, je o hledání sebe sama. Twilightsmile

Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - od Sójový lecitin - 24.07.2016, 18:42
RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - od Aya Yai - 20.12.2017, 20:21
Hvězdná znamení a Bronies - od Mácaman - 20.07.2016, 11:39

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)