Anketa: Vaše sex. orientace?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Heterosexual
55.11%
97 55.11%
Bisexual
16.48%
29 16.48%
Homosexual
7.39%
13 7.39%
Pansexual
6.82%
12 6.82%
Demisexual
5.68%
10 5.68%
Asexual
8.52%
15 8.52%
Celkem 176 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Anketa]Sexuální orientace českých Bronies
Protiváhou radikálnímu feminismu třetí vlny je konzervatismus. Bohužel, ten neřeší úplně všechny problémy, nicméně docela krásně usazuje všechny ty bláznivé nápady na společné toalety a podobně. A přitom třeba podporuje feminismus první a druhé vlny.

Ještě jsem slyšel výraz meninist, což je vlastně takové hnutí pro obranu práv mužů (nejsem si jistý, jestli to není spojeno s tou Men's Liberation Movement.

Ten můj předchozí post to trochu zjednodušil, což bylo na škodu. V podstatě k rovnoprávnosti žen a mužů se nedojde vytvářením takovýchto hnutí, které jen zvyšují napětí. Ale třeba dupáním po soudech, aby neodsuzovaly okamžitě za pokus o znásilnění, když žena trochu udělá scénu a pobrečí před policajty, ale až na základě důkazů (halooo, ameriko!). Vytvoří se tak precedenty, které pomohou pro lepší budoucí rozhodování a zároveň budou v určitých hranicích spravedlivé.

Takové ty obvyklé fempropaganda kraviny alá gender pay gap, tedy platová nerovnost, které se rádi chytají novináři, to jsou jen statistické nesmysly. Ale feministky třetí vlny to neslyší rády, protože to narušuje jejich názor, že muži jsou prasata co je třeba vymýtit.

Ale to jsem trochu odbočil ze sexuální orientace. Příště se OT zdržím.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - od Sójový lecitin - 24.07.2016, 18:42
RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - od Frolda - 26.04.2018, 08:45
Hvězdná znamení a Bronies - od Mácaman - 20.07.2016, 11:39

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)