Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 14:The Cart Before the Ponies
#4
Wow. Just wow!
OK. Cherrilee udělá soutěž pro svou třídu i se zapojením starších sourozenců, nebo rodičů a tři z nich se tak trochu vžijou do mladých let a chtěli prostě mít "své auto?" co nejlepší a při tom zapoměli na ty, kteří to vlastně měli na starosti. Twilightblush

+ Malá Derpy a její vítězství bylo epic! Rainbowlaugh Chudák Rarity. Se divim, že z toho nemá větší komplexy Rainbowlaugh
+ Opět Derpy co seděla se svou Dinky v autě! Já nevím, ale po těch všech fanmade věcích kolem Derpy a Dinky mi to přišlo hrozně úžasný, že sedí spolu jako rodinka. Pinkiesad2
+ Scootaloo, která ( no dobře balónem ) navštívila dům Dashie. Poprvé jsme ji viděli u ní. Rainbowkiss Proč mám pocit, že ji bude jednou mít u sebe, jako opravdovou sestru a bude s ní žít v tom domě?
+ Song. Teda ten song byl výborný! Spojit tak dobře dohromady tolik hlasů, aby to sedělo je výkon mistra.
+ Grafika. Koukal jsem na to ve full hd a nemohl jsem se zbavit dojmu, že grafika je víc propracovanější. Jako bych v tomto díle viděl určité 3D prvky, které jsem ještě moc v MLP neviděl. Viz. Dashie, jak rozhazuje po domě ty věci kolem Scoot a pod. Taky i samotní poníci se mi při konverzaci zdáli víc v popředí, než obvykle. Pinkiesmile


Za mě krásných 9/10 Twilightsmile
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 14:The Cart Before the Ponies - od Blue Storm - 06.08.2016, 22:47

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)