Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sborník 2015/2016- SOUTĚŽ O OBÁLKU KNIHY
#20
Lidi lidi (poníci poníci ? Rainbowhuh) hádejte co se mi povedlo!

O včerejší půlnoci, v hodině temna, mě napadla spásná myšlenka. "Co kdybychom prodloužili termín na odevzdání obálky ještě o měsíc, když se na fóru objevilo tolik nových talentů?" Hned na to mě však zalil studený pot. Jakákoliv změna plánu se musí předložit našemu všehopánovi, vládci stínů, mučiteli nebohých tvůrčích duší, tomu jehož jméno se bojíme vyslovit, Tuxikovi.
Sebrala jsem veškerou svou odvahu, ze všech sil jsem se snažila zastavit třes v rukou. Studená kapka potu mi pomalu stékala po tváři a já se zatajeným dechem psala do skype konzervace o mém troufalém plánu. Čekala jsem na odpověď minuta míjela minutu, sekunda sekundu, když náhle svět ještě více potemněl. Přísahala bych, že jsem v dálce zaslechla i dětský pláč a pán odpověděl... "Můžeš, ale komukoliv, kdo odevzdá po tomto termínu, ukousnu hlavu."

Takže to máme v kapse!
Termín na odevzdání obálky se prodlužuje do konce dubna, tedy do půlnoci 30.4.2017!!!
Všichni tvůrci fóra mají šanci se zúčastnit!

PS.: [spoiler: pokud se neobjeví žádný nový návrh, pán mi dá ukousnout >insert část těla hír<! Pinkiesad2 ]
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Sborník 2015/2016- SOUTĚŽ O OBÁLKU KNIHY - od Vlče - 05.04.2017, 10:06

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)