Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Někdo se zkušenostmi s Hardwarem (Laptop)
#1
Před dvěma dny jsem přišel z noční směny v práci a zjistil že mi vypadává internet.

Nevím jak to pořádně popsat, ale v podstatě vše funguje a jednou za cca. 30 minut prostě přestane. Nenačítají se stránky, nenačítají se videa na you-tube. Po asi pěti minutách zase vše funguje jak má, video se začne načítat/přehrávat - stránka kterou jsem zadal se načte

...teď
jde o to že Modemem to asi nebude

Modem jsem restartoval (nepomohlo)
Uvedl do továrního nastavení (nepomohlo)
Vyzkoušel jednotlivé pásma v nastavení (nepomohlo)
problém přetrvává bez ohledu na to jestli jsem připojený přes wifi, kabelem nebo i konektorem který mění ethernetový kabel na USB
Při zapnutí příkazového řádku v momentě problému a kontole ping, probíhají packety v pořádku a bez ztráty.
Dle O2 od kterých mám internet je na jejich straně také vše v pořádku a nehlásí jim to žádné anomálie.

Mohlo by to být problémem v přímači signálu v laptopu, protože když jsem se připojil přes svůj starý počítač (kabelem i wifi) v momentě výpadku, na starém počítači internet fungoval bez problémů.

Nicméně, při hraní her (například Heroes of the Storm) i několik hodin v kuse jsem nezaznamenal lagy ani výpadky
Při hraní browserové hry přes Operu (standartně používám Mozillu) se sice ve chvíli problému zpomalí načítání ale hra funguje nadále) !!ZMĚNA!! Pokud v momentě problému načtu jinou stránku přes operu - třeba seznam - funguje stejně jako browserová hra - tudíž načte se ale pomalu (přes mozillu se v ten moment nenačte nic)

Kdyby byl problém konstantní pořád a ve všem - dávalo by to smysl, ale ten problém (viz popis) není stále konstantní.
Jsem z toho tak zmatený že nemám tušení v čem by mohl být problém.

Někdo s nějakou radou? (kromě odnes počítač do servisu)? protože tak to asi nakonec dopadne.
In all things living, the light burns bright.
A passionate fire that consumes the heart.
The Spirit, it radiates not from above.
It is the warmth that draws you ever inward.
Where rest the truest colors of life.
Gold of the organ. Green of the throat. Red of the vein.
The myriad wet rainbow of the Spirit's domain. 


Odpovědět


Příspěvků v tématu
Někdo se zkušenostmi s Hardwarem (Laptop) - od Inlustris - 17.04.2017, 17:54

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)