Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brigáda/prázdninová práce
#1
Momentálně dělám na brigádě v Olomouci a napadlo mě, založit tu vlákno o těchto prázdninových pracích. Věnovalo by se obsahu brigád, časovou, psychickou a fyzickou vytíženost. Myslím si totiž, že by to pracujícím studentům mohlo přijít vhod. Všeobecně všechno okolo brigád a tak dále. A proto se ptám každého, kdo na toto téma narazí: Dělali jste někdy brigády? Jaké? Mohli byste popsat činnost, pokud se vám bude chtít?


Teď dělám jako výpomoc v kuchyni na Sportovní hale v Olomouci ve firmě svého strýce. Práce je dost a je docela těžká. Za dobu své práce si sednu do obědní přestávky maximálně na záchodě a je neustále co dělat. Vstávám okolo 5:50, protože cesta tam mi nějakou dobu trvá a chodím na 7. V kanceláři se zapisují času příchodu a odchodu každého zaměstnance. Dělám asi do 14-15, záleží na vytíženosti provozu kuchyně a jídelny. Mobil z důvodů nerušené práce odevzdávám v kanceláři a mám na něj povolení pouze v polední pauze a ke konci.
"Tak znáte to, srandou to začíná-- A Xenomorfem to končí." Olomoucký bronies sraz Trollestia

Poezie, próza a dalšie blbiny ode mne a taky Wattpad  Ajsmug  
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Brigáda/prázdninová práce - od Xenomorf - 10.07.2017, 17:12
RE: Brigáda/prázdninová práce - od Martin - 15.08.2017, 12:03

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)