Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Sborník 2015-2016] - Zhodnocení ilustrací
#1
Photo 
Nenašel jsem tady nikde vlákno, kde bychom mohli napsat něco o ilustracích ve Sborníku. Myslím si, že někteří tuto možnost uvítají a mohlo by být i prospěšné.

Dyonys:
Líbí se mi styl, jaký Dyonysis zvolila - klasická tužka, dělá pěknou texturu. Občas ulítla nějaká proporce, perspektiva, ale jinak solidní.

Marmouset:
Tady obdivuju práci s detaily - muselo to zabrat spoustu času a hlavně pevnou ruku. Musím říct, že černobílé obrázky se mi líbily o něco víc, než ty barevné, ale asi to bude rozdílem mezi oběma styly (na jedné straně černé kontury a šrafování, na druhé malba a syté barvičky).

Skřivan:
Jednoduchá a roztomilá tvorba, nejvíc se mi líbil obrázek mostu a ještě Twilight s roztaženými křídly.

Cally:
Sázka na jistotu. Rainbowlaugh Poník kostlivec se mi moc líbil.

Baterka:
Úžasná volba barevné palety. To imo pozvedlo ilustrace na výborný level. Je mi jasný, že si někteří asi rýpnou do anatomie, ale já to beru jako jeho volbu stylizace (věřím, že show-accurate poníky by zvládl, kdyby chtěl).

Eresiel Ranwa:
Řekl bych, že docela dobré vzhledem k tomu, že Eresiel kreslí spíše svátečně. Obrázek nočního pozadí se mi líbil nejvíce.

Drawirm:
Další sázka na jistotu, to panorama s vlakem má neskutečně přitažlivé barevné podání. Krásně se tam střídají teplé a chladné odstíny.
Perspektiva je taky až na drobnosti dobře zvládnutá.

Eugene:
-

Dbleki:
-

Martin:
Ty kulaté ilustrace se mi moc líbí, celkově Martin překvapil.

Sweet Elis:
Díky za doprovodné malby, povedly se.

"Don't cry because it's over, smile because it happened."
"Kdo tě jednou v srdci měl, ten nezapomene, i kdyby chtěl..."
Odpovědět


Příspěvků v tématu
[Sborník 2015-2016] - Zhodnocení ilustrací - od Eugene - 26.08.2017, 19:29

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)