Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 25 a 26 : Shadow Play
#8
Finále asi tvůrci vymýšleli nějak narychlo stylem ,,Hele, oni chtějí Starswirla, ale jak ho přivést k životu?" ,,Tak to uděláme, že byl někde v mimoprostoru i s těmi dalšími postavami, protože zachránili Equestrii před něčím hodně zlým!" (jedna z nejblbějších berliček, kterou bych čekal někde u Marvelu nebo podobných věcí) - a výsledkem je čtyřicet minut, kdy se první část ,,hledají" artefakty (Indiana Jones hodně potěšil Pinkiehappy, což je vyřešeno pár Deus Ex Machinami(krom Fluttershy v podstatě každá z hlavní šestice našla svůj artefakt stylem ,,hodila jsem na kostce 20"), aby se pak dobrý nápad ukázal jako ne tak úplně dobrý a uvedl na svět další Velké Mocné Zlo, které akorát zvládlo párkrát pohrozit a potom si celou druhou část hrát na schovku, jenom aby pak bylo za tři minuty posláno zpátky do mimoprostoru. Toť vše - nové postavy nemají ani moc prostoru, kromě samotného Starswirla, u kterého bylo vidět, že ani někdo tak mocný jako on není bez chyby, což je jenom dobře. Pro zbytek tu není místo, takže tu slouží jenom jako křoví, které sem tam něco řekne (a ano - sice už vím z dřívějším epizod, kdo se jak proslavil, ale to mi stačilo akorát na to, abych si řekl ,,Dobře vymyšlený příběh", ale aby mě kdokoliv z nich zaujal trošku víc, než jenom svým vzhledem mi to přijde málo). Pro mě epizoda, která chtěla být dobrým finále, ale vyšlo mi z toho ,,neurazí, nenadchne."
Moje hodnocení 6/10, hlavně kvůli tomu, že to alespoň odsýpalo a taky díky několika povedeným fórkům.
Eyup!

Love and Tolerate je heslo haterů, ne broníků!
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Epizoda 25 a 26 : Shadow Play - od Faiko - 22.10.2017, 13:59
RE: Epizoda 25 a 26 : Shadow Play - od Žeryk - 22.10.2017, 23:07
RE: Epizoda 25 a 26 : Shadow Play - od Faiko - 28.10.2017, 22:10
RE: Epizoda 25 a 26 : Shadow Play - od Jamis - 28.10.2017, 22:26
RE: Epizoda 25 a 26 : Shadow Play - od Greytail - 28.10.2017, 23:06
RE: Epizoda 25 a 26 : Shadow Play - od btour - 29.10.2017, 00:15
RE: Epizoda 25 a 26 : Shadow Play - od Martin - 24.11.2017, 11:16

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: