Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Dotaz] Dokázali byste představit svojí MLP tvorbu formou rozhovoru před kamerou?
#1
Řekněme - čistě hypoteticky samozřejmě Pinkiesmile - že by tu zmíněná možnost byla. Tedy před kamerou formou rozhovoru představit svoji  MLP uměleckou tvorbu jakožto člen CZ/SK bronies fandomu širokému publiku Twilightsmile

Když jsem na tohle téma nadhodil před několika kreativci, bylo mi řečeno většinou "Před kamerou? Tak to ti teda přeju hodně štěstí při hledání!". Mno... jsem optimista a myslím, že tak černá ta situace není, byť nedávné zkušenosti na téma "Kdo půjde o CZ/SK bronies fandomu vyprávět do televize" se setkala s podobných ohlasem (byť výsledná reportáž na Seznam TV patří určitě k tomu lepšímu, co pro veřejnost o bronies vzniklo)

Otázka je velmi jednoduchá: šli byste do toho?
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Příspěvků v tématu
[Dotaz] Dokázali byste představit svojí MLP tvorbu formou rozhovoru před kamerou? - od Jamis - 27.02.2018, 17:06

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)