Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 1 & 2: School Daze
#4
Tak a jsme opět v poníkovských kolejích Pinkiesmile
Tentokrát se dvojdíl vydal do míst, kdy Twilight začala budovat svůj plán na zřízení (ano já to napíšu) multikulturní školy, kde by se učilo o přátelství mezi dalšími druhy. Tady se pěkně ukázalo, že navázat první přátelské kontakty s jiným druhem, nutně nemusí trvat navždy. Proto je potřeba mladé generaci ukázat, jak krásné může být přátelství, když se v něj věří.  Twilightsmile
Nevím, zda to bylo nějkými novými scénáristy, ale zde jsem opravdu viděl zcela nové věci, ať se jednalo o konverzace nebo v určitých momentech i grafiku.

Co mě pobavilo, nebo mile překvapilo:
- Jak se osmá série pěkně napasovala hned za děj z filmu MLP. Pinkiesmile
- To nepřeberné množství nových postav, zvláště šestice (že by noví nositelé elementů?) druhů se jmény Sandbar, Gallus, Yona, Smolder, Ocellus, Silverstream. Zvláště poslední dva jmenovaní jsou naprosto úžasní.  Rainbowkiss
- Ocellus je nádherná měňavčí bytost, která ač plachá, tak dokáže svým umem přemeny odrovnat každého. Zvláště pak, když se snažila navázat kontakt s těmi Critters podobnými stvořeními. Rainbowlaugh
- Silverstream, příbuzná princezny Skystar. Tak to je cool, hlavně když má svý milovaný schodyRainbowlaugh
- Rainbow Dash. Ta to fakt nemá v životě lehký. Nejdřív u Wonderbolts dostane tu nejvíc nesnášivou přezdívku Crash a teď je ve škole jako profesor Egghead.  Rainbowderp   Rainbowlaugh
- Applejack, když měla svoji hodinu a na tabuli za sebou měla přeškrtnutý snad všechny druhy ovoce, až na svá milovaná jablka Rainbowlaugh Tady je vidět, jak učí své žáky milovat jen jeden druh ovoce. Rainbowlaugh
- Pinkie Pie a její ,,Pártykanóny pro všechny a v barvách poníků!" + ten její pidikanůneček, co udělal takové malinké puf?  Rainbowlaugh
- Generál Seaspray od Nuevo NAVY na mě udělal veliký dojem.
- Ten kancléř mě silně připomínal dr.Strange. Jak svojí vizáží, tak kouzlama, tak ale i pláštěm.
- Smolder. S kým asi má ta Ember tu dceru, hmmm? ......... ,,Spiku! Ty zvíře jedno!" Rainbowlaugh

Co jsem nemusel:
- Yona. Tak milá holka a snad pokaždý musela k zemi. Když už si po třetí šlápla na ty culíky a rozmázla se o zem, tam mi bylo trochu i trapně. Doufám, že jí Rarity ty culíky zavázala pořádně a scénáristi jí už nechají na všech čtyřech.  Twilightsmile

Rozjezd byl parádní. Tak nezbývá nám nic jiného, než se těšit na další sobotní večery s poníkama. Pinkiesmile

Za mě to je 2x9/10 Pinkiesmile
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Epizoda 1 & 2: School Daze - od Jamis - 25.03.2018, 02:44
RE: Epizoda 1 & 2: School Daze - od Inlustris - 25.03.2018, 09:37
RE: Epizoda 1 & 2: School Daze - od Hwězda - 25.03.2018, 10:41
RE: Epizoda 1 & 2: School Daze - od Blue Storm - 25.03.2018, 21:05
RE: Epizoda 1 & 2: School Daze - od Mácaman - 26.03.2018, 07:31
RE: Epizoda 1 & 2: School Daze - od Fang - 26.03.2018, 12:19
RE: Epizoda 1 & 2: School Daze - od zajicCZ - 26.03.2018, 20:31
RE: Epizoda 1 & 2: School Daze - od BACCHUS - 26.03.2018, 22:24
RE: Epizoda 1 & 2: School Daze - od Dyonys - 26.03.2018, 23:10
RE: Epizoda 1 & 2: School Daze - od sc@lix - 29.03.2018, 18:18
RE: Epizoda 1 & 2: School Daze - od Martin - 04.04.2018, 17:14
RE: Epizoda 1 & 2: School Daze - od Žeryk - 10.08.2018, 21:22
RE: Epizoda 1 & 2: School Daze - od Martin - 31.08.2018, 11:15

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)