Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Galacon 2019 - doprava a diskuze
#63
OT Vlak vs Bus:
Já třeba hned, jakmile se objevila možnost jet vlakem, za peníze, které člověka nezruinují, tak jsem po ní skočil. Ač bych si přál, aby to bylo jinak, z cestování, obzvláště na styl - ráno vstanu a do půl hodiny jsem na cestě na bus/vlak/whatever, mě dost silně chytá žaludek. Je to daný psychologicky, jsem si toho vědom, bohužel nevim, jak to napravit. A tohle je něco, co se děje převážně, když jedu dopravním prostředkem, kde není snadno dostupné WC. Většinu cesty by pak pro mě mohly být doslova bolestivá muka, a já byl na konci dne naprosto vyřízený.
Vlak toto elegantně řeší z poměrně, očividných důvodů.

A okrem těchto důvodů, považuju za přínosné to, že ve vlaku se člověk může zvednout, projít se, protáhnout si ty nohy, koupit si něco v jídeláku, atd. Je tam aj víc místa, nejen na nohy, ale na celého člověka.

A ač jsem busem na Gala jel, a ano, trošku mi ta atmosféra chybí, tohle je pro mě dost důvodů, proč jet vlakem. Nakonec, pro příjemnou zábavu cestou stačí i těch pár málo lidí. Muset si vybrat, mezi jízdou vlakem o samotě, a jízdou busem, naopak bych tlačil pro bus.

A co se týče přestupů, loni jsem se toho trošku obával, ale, povinný je v rámci té jízdy jen jeden přestup, a tam je to záležitost pouze přejít z jedné strany nástupiště na druhé. Není to tak špatné. Nejhorší přestup byl až ve Stuttgartu, kde se muselo přecházet o několik nástupišť dál, a byl trošku zmatek.
I support United Equestria!
Be who YOU are
nad say what YOU feel
because those who mind don't matter
And those who matter don't mind. Ajsmug
--Dr. Seuss
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Galacon 2019 - doprava a diskuze - od Jamis - 13.05.2019, 14:54
RE: Galacon 2019 - doprava a diskuze - od Dex - 27.05.2019, 00:07
RE: Galacon 2019 - doprava a diskuze - od Dex - 12.07.2019, 18:44
RE: Galacon 2019 - doprava a diskuze - od Aldar - 15.07.2019, 20:36

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)