Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bronies.cz mají 10 let! Pojďme si společně připomenout, jak to začalo.
#1
Deset let zpátky vznikl web Bronies.cz. Vím to, protože to je tak nějak moje práce Twilightsmile

Jak jsem se k tomu dostal? Kdo mě zná déle, tak ví, že už jsem v roce 2005 založil web Draci.info, kde se začala sdružovat dračí komunita. Když jsem se o pár let později přichomýtl k Facebookové skupině CZ/SK Bronies, bylo pro mě tak nějak přirozené pokusit se k ní udělat plnohodnotný web s fórem. Koupil jsem doménu Bronies.cz (přesně 12.10.2011), která byla kupodivu ještě stále volná a nahodil tam MyBB (protože phpBB mi přišlo až moc profláknuté). Pak už jen nahodit základní strukturu kategorií fóra, vytvořit pravidla a je to. Komunita se přesunula z velké většiny na fórum.

Jak na to vzpomínám? Jak bylo super být u zrodu dračí komunity, Bronies to ještě překonali. Nadšení pro MLP se šířilo rychleji než Australské požáry a  bylo skvělé poznávat nové kamarády, přesně ve stylu MLP. I když jsem se až tak moc nezapojoval do dění v komunitě (spíše jsem se staral o technickou stránku fóra), tak jsem nesmírně vděčný za všechna ta nová přátelství a společné zážitky.

Dokonce jsem vyhrabal fotku z prvního srazu v Praze  Rainbowlaugh
   

V současnosti už nemám tolik času věnovat se fóru, takže jsem rád, že péči o jeho technický stav převzali jiní (Aldar a Dex, díky!). Co jsem si ještě nechal je starost o (ne)pravidelnou výměnu obrázku v záhlaví Bronies.cz, to je pro mě taková srdcová záležitost.

Co do budoucna? Ač aktivita v MLP komunitě spíše stagnuje, přátelství zde vytvořená jistě přetrvají. Tak na dalších 10 let! /)*(\

A co vy, jak vzpomínáte na své začátky u MLP fandomu a na Bronies.cz?
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Bronies.cz mají 10 let! Pojďme si společně připomenout, jak to začalo. - od Flaiming - 10.10.2021, 14:40

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)