Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bronies.cz mají 10 let! Pojďme si společně připomenout, jak to začalo.
#6
Dodneška si pamatuju, když jsem na forum ve čtrnácti narazila. O bronies jsem tehdy věděla jenom tak povrchově (myslím, že jsem snad zahládla pár videí na Youtubu zmiňujících se, nebo to možná bylo přes google). Každopádně, s poníky jsem měla zkušenosti už od dětství, vyrostla jsem jak s první generací, kterou pouštěli na minimaxu, tak se třetí generací, od kterých jsem měla hračky. FiM začali dávat na Barandově, seriál se mi zalíbil a nakonec jsem skončila tady.
Myslím, že moje minulá přezdívka bude trochu lépe poznatelná, a to Bellasara. Pokud by někdo zavítal do vlákna Komixy CZ, našel by tam tunu mých starých prací, které jsou dost hrozné kvality. XD Ale každý se nějak učí, no ne?   Twilightblush  Překlady komixů jsou do dneška mou velkou vášní a pochybuji, že bych k tomu jinak přišla.

Taky tu byla Rp sekce, která mi pravděpodobně změnila život nejvíc. Právě tam jsem potkala lidi, které do dneška nazývám přátele, pomohlo mi to dost najít se, a taky jsem se skrze to seznámila s mou drahou polovičkou. Díky mým přátelům sem objevila nové zájmy jako kreslení, či psaní vlastních příběhů, oboje čemu se věnuji do dneška.

Fórum bylo místo, které jsem v mých teenage letech navštěvovala denně a vím, že na něj budu mít v budoucnu dobré vzpomínky.
Pochybuju, že by byl můj život stejný. Děkuji a hádám, že je na místě říci i nashle.  Twilightsmile  Pinkiehappy
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Bronies.cz mají 10 let! Pojďme si společně připomenout, jak to začalo. - od Tiny Creature - 12.10.2021, 20:54

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)