Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legální malování na zeď
#1
Naše obec uvolnila 3 mega na rozšíření zdejší školky..No a viděl jsem plány,kde má být delší stěna( 10m. délka a 2.5m. výška),vedoucí směrem ke hřišti.

No a mě tak dneska napadlo,že by nebylo od věci se jich v průběhu prací zeptat,zda by tu nevyužitou a volnou plochu,nechtěli třeba pomalovat pěknými obrázky pro děti...Hned mě totiž napadlo,že by se tam náádherně vyjímali poníci... Třeba jak RD v letu udělá přes celou stěnu velikou duhu a pod ní by si všemožní poníci hráli....Barvy by mohly být hrazené od obce.

To by bylo si myslim fajn,kdybychom zorganizovali takovou jednodenní akci na legální namalování poníků z bronies partou.Twilightsmile

A tak se ptám(pokud by to klaplo),zda by nebyl od zdejších malířů zájem o takové společné namalování zdi.Pinkiesmile
Ukončení přestavby bude až za několik týdnů,tak je čas.

Je ale možné,že už třeba někoho mají,protože,když v r.2009 u nás dodělali podchod pod nádražím,tak další rok tam děti ze základky udělaly své obrázky.
Nicméně se co nejdříve budu pídit na obecním úřadě a ve školce a zjistím zda by to nepadlo nám.(pokud bude zájem i z naší strany).

I kdyby to dopadlo špatně s tou školkou,tak Bronies je prakticky po celém území Čech a Slovenska a tak bych rád zainteresoval ostatní,zda by někdy nevěděli o nějaké ploše či zdi,co by mohla legálně posloužit jako prostor pro malování.(nemusí to být hned,ale v průběhu rokuPinkiesmile ).

Dokonce jsem uvažoval i o menší reklamě typu:Nechcete namalovat pěknými obrázky podchody či volné plochy?...My z Bronies to uděláme.

Co vy na to?....Pinkiesmile
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Legální malování na zeď - od Blue Storm - 29.06.2012, 02:28
RE: Legální malování na zeď - od eseona - 29.06.2012, 10:11
RE: Legální malování na zeď - od Zmok - 29.06.2012, 12:26
RE: Legální malování na zeď - od Cwossie - 29.06.2012, 17:05
RE: Legální malování na zeď - od Cwossie - 29.06.2012, 22:02
RE: Legální malování na zeď - od Airashi - 30.06.2012, 21:13
RE: Legální malování na zeď - od Refly - 03.07.2012, 09:40
RE: Legální malování na zeď - od Legeden - 03.07.2012, 10:12
RE: Legální malování na zeď - od Melgarh - 20.07.2012, 15:23
RE: Legální malování na zeď - od Dreit - 28.08.2012, 18:22

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)