Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S4 - Všeobecná diskuze
Jsem se tě jenom zeptal, abych viděl, jestli máš nějaké rozumné důvody.

Osobně klepům o humanizaci Mane 6 nevěřím, a nelíbí se mi to. Prostě poníci by měli zůstat poníky, jinak to už nebude MLP.
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
Writer psal, že humanizace se týká pouze filmu. Má to být spin-off, a tedy by seriál neměl nijak ovlivnit, tj, vůbec se tam o tom nebude mluvit.
Odpovědět
My Little Human Pinkiehappy
Odpovědět
My little human - Friendship is money!

Zajímalo by mě, jestli tam bude i Lyra.
Odpovědět
(13.02.2013, 00:27)RadlanJay Napsal(a): Writer psal, že humanizace se týká pouze filmu. Má to být spin-off, a tedy by seriál neměl nijak ovlivnit, tj, vůbec se tam o tom nebude mluvit.

Čili s klidným svědomím můžu film vynechat Twilightsmile
Eyup!

Love and Tolerate je heslo haterů, ne broníků!
Odpovědět
Lyru by z toho kleplo
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Náhodou, já se na ten film docela těším. Může v dobrém překvapit.
Odpovědět
Pokud to bude fakt jen tak nezávazně spin off, tak vlastně proč ne. Jestli si dají záležet tak by to mohla být docela sranda, nebo by z toho mohlo plynout i jisté poučení pokud je pravda to o zamyšlení nad společností a tak dále
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
(13.02.2013, 00:31)Geeshta Napsal(a): My Little Human Pinkiehappy
Predbehol si ma! Rainbowlaugh
"I’m having fruit salad for dinner. Actually, it’s mostly grapes. All grapes, really. Fermented grapes… Wine, I’m having wine for dinner"

Odpovědět
Ohledně důvěryhodnosti 4chanu - ano, 4chan je vysoce nedůvěryhodný zdroj, ale i tam se občas objeví pravdivé informace. Vím teda jen o jednom větším případu, http://i.imgur.com/CRlUGFr.png


Já jsem teda velice rád za to, že je to jen spinoff, ale zároveň tomu zkusím dát šanci.
That is not dead which can eternal lie, and with strange aeons even death may die.

H. P. Lovecraft
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)