Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 4.43 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak vypada vase plocha
Tady je:
Kód:
http://2befine.deviantart.com/art/Dark-Rainmeter-2befine-design-127219995

Jestli chceš, tak Winamp je zde:
Kód:
http://blackout1911.deviantart.com/art/Winamp-Interface-for-Rainmeter-188939002
Já si ho samozřejmě upravil, dal jsem pryč tu lištu "postupu" + odstranil jsem tlačítko na zvuk (není potřeba), zmenšil font a upravil to celkově tak, aby se mi to vešlo na start a nebylo to moc rozcápnutý do stran Rainbowlaugh
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
(09.02.2013, 11:35)Vladivoj Napsal(a): Já mám už snad 10 let stejnou plochu a protože mě dost vystihuje, tak si ji neměním. A ano, to JE hodně her. Do not judge me, I have no life. (a to tam ještě tak odhadem 10 nemám nainstalovaných, páč mám málo místa na disku)

Ale však to jsou parádní hry. Nebo aspoň dobré, v případě vojensky orientovaných stříleček, protože ty nemusím. Akorát teda ten fotbalový manažer co tam dělá... Rainbowlaugh
(A kde máš Skyrim? Když už tam máš takovou hromadu plastelíny jako je Oblivion O.o.)
Odpovědět
Tak tohle je moje plocha Pinkiesmile teda zatím. Nod theme, spořič, myš i ozvučení, all Nod Rainbowwild
[Obrázek: plocha1.PNG]

A co se týče toho, kde mám Skyrim a Diablo 3, tak se spouští přímo z DVD poslední dobou, když to střídám, tak naco mít ikonu Pinkiesmile
You hurt me now, but I won't cry
I am Octavia

Ditch me now, but it's you who'll have lost it all
Lost now and bleeding love
Rain it pours, but I won’t let it bring me down
I’m playing now, won’t wait on love




Odpovědět
Tiberian Sun... Twilightsmile Je to jen statické, nebo jsou to přímo ty videjka?
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Morrowind! Flutterryay Pripomenul si mi staré časy...
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Na Skyrim t.č. nemám peňouze, ale už je tam na něj udělaný místo, jak vidíš Rainbowlaugh A na CSM nešahat, to je snad 500+ hodin Well Wasted.
"I would not harm thee for all the world, friend, but thou art standing where I am about to shoot." - amišské přísloví
Cynický brony, který z vašich frou frou lovey-dovey příspěvků nejspíš facepalmuje.Facehoof
Odpovědět
aaaaaaa lišta nahoře! to bych nemoch
I once dug a pit and filled it with clouds....or was it clowns.... well whichever it was it began to smell...Ahah! must have been clowns. Clouds don't smell, they taste of butter. And tears.
Odpovědět
Tiberian sun plocha je statická jenom, kéž by se to hýbalo. A lišta nahoře je normální, já vždy konvertuju lidi, co mají lištu dole, ale je to těžké Rainbowlaugh (jsem rebel) Ten Morrowind bych měl už konečně dohrát, asi půl roku to stojí kvůli Falloutu Pinkiesmile
You hurt me now, but I won't cry
I am Octavia

Ditch me now, but it's you who'll have lost it all
Lost now and bleeding love
Rain it pours, but I won’t let it bring me down
I’m playing now, won’t wait on love




Odpovědět
Tak jsem si opět změnil tapetu Rainbowlaugh

[Obrázek: TgS6jz8.png]

a

[Obrázek: cwU163b.jpg]
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Dumbass_CZ: to je nelogický... Složka top secret má ikonu přes 1/4 monitoru... Rainbowlaugh
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: