Hodnocení tématu:
  • 9 Hlas(ů) - 4.44 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností)
(04.02.2013, 17:22)Ajdrianpony Napsal(a): Pamatujte, my Bronies, jsme zastánci lásky a přátelství a také tak musíme jednat abychom tyto krásné vlastnosti poníků dál šířili Pinkiesmile

Tohle je naše posláníspike letter
"V mém těle bije křišťálové srdce."

Podepsán Deeter Spirit.

Odpovědět
Já se přiznám že jak Ajdrianpony zmínil byl jeden z těch co se jim poníci líbili ale nechtěli si to přiznat nebyl jsem hater ale prostě jsem si to nechtěl přiznat že se mi líbí ale pak jsem se rozhodl když se ti to líbí tak proč ne a přivedl jsem na to i 2 kamarády Pinkiehappy
Odpovědět
Nedávno se moje holka zapletla do diskuze, když chránila kamarádku před jedním úchylem (je to fakt blb)
tak ten dotyčný se jí zeptal něco ve smyslu "máš kluka? klidně ho zmlátím" jako wtf? co já mám společného s tím, že nějaký magor otravuje a já to toho ani nejsem zapletený. Tak jsem mu řekl svoje a pak jsem si změnil profilovku na Derpy a ignoroval ho... a holek jsem se zeptal jak se jim profilovka líbí a jeho nechal mlet svoje kecy (navíc caps lockem Rainbowlaugh). Jsou i horší lidi než hateři, takovíhle brutální bezmozci jako tenhle. Kéž by tak násilní a zároveň vygumovaní lidi neexistovali... ale bohužel jsou tu a musíme se s nimi vyrovnat. Nedávno jsem pokecal s haterem i na youtube a nakonec jsem docílil toho, že přestal psát Pinkiesmile V reálu sice žádného neznám, ale snažím se konvertovat bývalého Rainbowlaugh a myslím, že se povede Pinkiesmile
You hurt me now, but I won't cry
I am Octavia

Ditch me now, but it's you who'll have lost it all
Lost now and bleeding love
Rain it pours, but I won’t let it bring me down
I’m playing now, won’t wait on love




Odpovědět
Grovajl:
Ano, od všech takovýchhle lidí radši pryč a ignorovat je. Žít si svůj život a vyhýbat se těmhle narušencům.
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
No...mě nevadí, že jsou nějací antibrony, ani mi to jako smutná skutečnost nepřijde...prostě jsou. Taky nejsem smutný, že existují pavouci, prostě je zabíjím...čím nechci říct, že by se hateři měli zabíjet, jen je nemusíme nesnášet, ale ignorovat.
Odpovědět
Pokiaľ tu bude ľudská hlúposť (čo je viac, než isté), budú tu aj hateri. Škoda energie na nich.
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Love and Tolerance Pinkiecrazy
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
téměř vždy když narazim na youtube hatera tak mu napíšu něco ve stylu *hug* "you really need some friends" a v reálu je ignoruju nebo když mně urážej tak se směju s nima jinak je to s nima smutný že jsou lidi kteři nemají nic jiného na práci jo a Fun1k je to super video viděl jsem ho na cheezburgru (mám na mysli tu stránku) ale občas mam taky takoví rage-quity Rainbowlaugh
"Well, look at you.
I thought you were wiser, but I thought wrong!
Tis a terrible pity. Like a moth flittering towards a flame."

-Knight Lautrec of Carim
Odpovědět
Bohužel vždy budou lidi co nesnáší lásku a toleranci. Většinou pro to mají své důvody. Ať už protože si tím zvyšují své ego, nebo pro jakýkoliv jiný důvod. Osobně ze nestydím za to že jsem brony a s brony plackou chodím hrdě po městě.
“Ultimately, Fluttershy killed us all.” - Steelhooves

“You say that they’ll either kill me or I’ll give up.  Well they’re going to have to fucking kill me, because their world is a lie and I will not give up.  Ever!” - Littlepip

Ptejte se mě! Twilightsmile
Odpovědět
Já chodím po městě s plackou Dashie na bundě a tričkem Dashie pod ní (v budovách je teplo, tak se rozepnu Twilightsmile) a zatím nikdo nehejtoval Pinkiehappy
You hurt me now, but I won't cry
I am Octavia

Ditch me now, but it's you who'll have lost it all
Lost now and bleeding love
Rain it pours, but I won’t let it bring me down
I’m playing now, won’t wait on love




Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 7 host(ů)