Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chtěli byste žít v Equestrii?
jasná odpověd jasně že JO moc rád bych tam žil raději než tady a byl bych bez kompu štastnější řeknu moc mě mrzí že jsem většinu času proseděl u kompu až v tomhle věku sem si uvědomil jakej magor sem byl (a jsem) takže se snažim chodit ven jak nejvíc to de takže equestrie by byla pro mně spása ale bez svýho kámoše bych tam nešel a pokud by šel taky rozloučil bych se s rodinou a tramtadadá do equsetrie neměl bych s tim žádný problém jen bych byl rád kdyby ani táta neměl no každopádně bral bych to všemi deseti
"Well, look at you.
I thought you were wiser, but I thought wrong!
Tis a terrible pity. Like a moth flittering towards a flame."

-Knight Lautrec of Carim
Odpovědět
Ano, i se zohledněním všech faktů bych rozhodně chtěl.

(24.05.2012, 03:02)illindor Napsal(a): Jak by to asi tak vypadalo, kdyby měl člověk vážně žít v seriálovém světě…

Například jací by byli vaši známí:

Kdybys věděl, co znám cvoků a maniaků, a kovbojů, kteří se do všeho hrnou a kolem kterých se všecho tříští. Někteří z nich jsou právě proto mí nejlepší kamarádi.

A co znám panovačných a vševědoucích šéfů milujících tabulky a výkazy (ty už mám rád méně). I bezskrupulózní obchodníci by se našli (ty ovšem neřadím mezi známé, těm se vyhýbám).

(24.05.2012, 03:02)illindor Napsal(a): Žádný počítač, internet (a tak samozřejmě ani elektronická hudba, digitální filmy, foťáky a střílečky)

Duhové vodopády, na které se dá sáhnout. Počasí, které se dá řídit. Medicína, která opravdu funguje. Zvířata, se kterými se domluvíš. Je možno létat a navštívit města v oblacích či města z křišťálu. V cukrárně ňamky bez příchuti syntetiky. Mléko je opravdu mléko, jablka jsou opravdu jablka. Pošta je funkční a celkem rychlá. Vlaky jsou čisté a rychlé. Co potřebuješ, seženeš. Kdo pracuje, vydělá si na živobytí a není považován za póvl. Když se chceš podívat na druhý konec země, buď doletíš (jsi-li pegas), nebo najmeš pár pegasů.

K čemu počítače a internet, kdybych měl k dispozici tak krásnou realitu?

(24.05.2012, 03:02)illindor Napsal(a): pravidelné živelné pohromy (Discord, Changelingové, draci, nezodpovědné používání magie…)

Vypadají o hodně pozitivněji než to, co se děje v našem světě. Pinkiehappy

(24.05.2012, 03:02)illindor Napsal(a): všude agresivní, vysoce kontrastní, řvoucí a oči z hlavy rvoucí pastelové barvy.

Skvělé, konečně bych kolem sebe viděl barvy. (Normální barevné tóny moc nerozeznávám, holt poloviční daltonismus).

(24.05.2012, 03:02)illindor Napsal(a): Feudální systém vlády

Feudalismus, kde vládce má morálku, opravdu mu záleží na jeho poddaných, dá se s ním hovořit a nedře lidi na daních? Sem s tím.
...And the camera's got you frozen in time / Like a saved state in a game file / It's a heartbeat on a hard drive...
Odpovědět
Bluebear plně souhlasím Twilightsmile
(15.02.2013, 23:53)Bluebear Napsal(a): Feudalismus, kde vládce má morálku, opravdu mu záleží na jeho poddaných, dá se s ním hovořit a nedře lidi na daních? Sem s tím.

Akorát... už jsem to sem psal, to co mají v Equestrii je hodně daleko od feudalismu
Můj DA
Piškvorky
Odpovědět
navíc fedualism fakt funguje v Japonsku mají doted stejný rod Císařu a podívejte nestěžukou si tak jako mi
"Well, look at you.
I thought you were wiser, but I thought wrong!
Tis a terrible pity. Like a moth flittering towards a flame."

-Knight Lautrec of Carim
Odpovědět
Jak víš, že si nestěžují? Z Japonska moc zpráv nemáme...
Odpovědět
no to sem neříkal dvakrát měr jednou řez napsal jsem že né tak jako mi
"Well, look at you.
I thought you were wiser, but I thought wrong!
Tis a terrible pity. Like a moth flittering towards a flame."

-Knight Lautrec of Carim
Odpovědět
S příkladem poníků jsi mě velice pobavil! Rainbowlaugh Až z toho vážně brečím smíchy.. ALE
Applejackunsure měl by sis azy zajít k očnímu..no neříkej mi, že tam nejsou žádné foťáky a elektronická hudba?! Ty jsi opravdu tak..slepý! Že jsi tam nikdy neviděl foťák? Nebo nějakou elektronickou hudbu? Rainbowhuh
To je asi gramofon za čím vždy sedí Vinyl, že? djpon3
A zas tak zastaralá mechanizace tam úplně všude není...například v jednom díle jsou obrovské repráky a mikrofony jsou tam také hodně...jo ale život bez internetu by ale nevydržela! Twilightblush To máš zase pravdu! Rainbowlaugh
Odpovědět
Meh, radši do Anime Worldu konkrétně IS: Infinite Stratos a nebo higurashi no naku koro ni. Ale bral bych to, kdybych byl z Anime Worldu a náhodou bych se s kámošema teleportoval do Equestrie. To by byla dosti velká legrace
Embrace the Darkness


"People are like dice. We throw ourselves in the direction of our choosing..."

MGQ: Paradox

Yuela! You are...beatiful female swordsman

I am not brony, but I visit this site for shit & giggles
Odpovědět
Žít v Equestrii ano, ale jako poník. Jako člověk nevím nevím...
Get rich or die trying.

Odpovědět
(16.02.2013, 12:57)VlkCZ Napsal(a): navíc fedualism fakt funguje v Japonsku mají doted stejný rod Císařu a podívejte nestěžukou si tak jako mi
(16.02.2013, 12:58)Antarius Napsal(a): Jak víš, že si nestěžují? Z Japonska moc zpráv nemáme...
To si asi pletete v Japonsku sice je císař, ale feudalismus už tam také "pár let" nemají Rainbowlaugh
Můj DA
Piškvorky
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)