Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 4.43 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak vypada vase plocha
Už vidim v liště Rainbowlaugh
Odpovědět
(17.02.2013, 17:28)Geeshta Napsal(a): otázka, používáś tu Operu, nebo Chrome jako každej?
pouzivam Operu na 99.999999999% mozna malinko vic pripadu Chromak je spis takovy zalozak
Odpovědět
Geestha našel dalšího člobrdu, co používá operu ! Třikrát hurá ! Rainbowlaugh

PS: Hadr už odešel definitivně do kytek, a mé flashky jsou pomalé, tak mám Slax 7 v RAMce Pinkiesmile

Prozatímní WP:

[Obrázek: Ak4D4pP.jpg]
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
(17.02.2013, 17:31)Faiko Napsal(a):
(17.02.2013, 17:28)Geeshta Napsal(a): otázka, používáś tu Operu, nebo Chrome jako každej?
pouzivam Operu na 99.999999999% mozna malinko vic pripadu Chromak je spis takovy zalozak

Ti mu ale nebrání vrtat se ti v datech.
Odpovědět
(17.02.2013, 18:09)RadlanJay Napsal(a): Ti mu ale nebrání vrtat se ti v datech.
muzes vysvetlit co myslis? jako ze opera je nachylna?
Odpovědět
Mno, Chromík je o něco lépe zabezpečenej. Však už i Pinkie Pie jim kolikrát ukázal díry Rainbowlaugh
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
změnil jsem si ted svojí tapetu na lyru s brýlemi a pistolí
"Well, look at you.
I thought you were wiser, but I thought wrong!
Tis a terrible pity. Like a moth flittering towards a flame."

-Knight Lautrec of Carim
Odpovědět
Sme se toho dozvěděli ...

Myslíš tohle ?? :
http://1.bp.blogspot.com/-MJWncBcfIw4/UA...553p5g.png
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
[Obrázek: E5mbk8F.jpg]

du pravou půlku mám prázdnou protože jí vypínám a používám jen když animuji nebo stříhám
What fun is there in making sense ? Pinkiecrazy
YouTube kanál | KAŽDÁ NOVÁ STRÁNKA JE MÁÁÁÁÁ !
Odpovědět
Ták, další distro. Slax už mě omrzel. Přešel jsem na Xubuntu ... ať už tu je ten nový hadr Rainbowlaugh

[Obrázek: 39ksqcO.jpg]

Malá kvalita, já vím ... proto asi budu používat

[Obrázek: fiLoQyB.jpg]
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)