Hodnocení tématu:
  • 11 Hlas(ů) - 4.91 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(Princess) Twilight Sparkle fan club
[Obrázek: wallpaper___a_moment_of_panic_by_foxy_noxy-d5v6l70.png]

[Obrázek: wallpaper___colleagues_by_foxy_noxy-d5v6ma3.png]

[Obrázek: __by_johnnoz-d5v4qfk.png]

[Obrázek: mlp_the_twilight_menace_by_osakaoji-d5v4gsc.jpg]

[Obrázek: terrible_disadvantages_by_thunderhawk03-d5uwv8h.png]

a jeden mimo na závěr Rainbowlaugh
[Obrázek: h45DCBB77]
It takes a long time to realize how truly miserable you are, even longer to see it doesn't have to be that way.
Only after you give up everything can you begin to find a way to be happy.
Odpovědět
[Obrázek: 67072_592681550746066_1505972000_n.jpg]
YEEHAW! Som 4hviezdový poník ! ^^
Sound like it´s Staaaaamin´ Up time!
Odpovědět
Twilicorn is great (to myslim vážně)
:3
Odpovědět
Twi je úžasná kobylka s dobrým srdcem. Někteří si myslí, že je v mane 6 nadřazená, ale ona si to zasloužila... Pochopila všechno o přátelství a dosáhla svého osudu. Uspěla...
Každé dobrodružství, každý díl MLP FIM, kde byla Twi bylo pro mne krásné jí vidět. Má dobré srdce a určitě bude úžasnou princeznou... Vždy bude jedinečná, ať bude princeznou nebo ne, vždy to bude ta roztomilá kobylka oddaná svým přátelům.Twilightsmile

*ukloní se princezně Twilight*

Vzpomínka na to, jak přijela tehdy do Ponyvillu je pro mne krásná a určitě i pro většinu dalších lidí.Pinkiesmile Bez ní by to nebylo ono. Ona je jeden ze základních poníků.
Ona je prostě dokonalá!Twilightsmile
Avatar by Flattie.Twilightsmile

Odpovědět
Tak přispěji i mojí troškou do mlýna: Twilight se dělí na mim žebříčku o 1. místo společně s RD, ale možná má o trošičku na vrch. Rozhodně se v ní vidim víc, než u RD. Jako mladší neměla moc kamarádů, kvůli tomu, že se až moc věnovala škole a na kamarády neměla čas. Nemá ráda nebo přímo nesnáší věci, co se nedají nějak věděcky objasnit, používá odborné výrazy ze svých studií v normálním životě [opravdu, je sranda na svoje kámoš uprostřed hádky vytáhnout latinský výrazy z biologie Rainbowwild ]. A jeden z mých osobních cílů je dostat se na stejnou úroveň soustředění jako ona, což je pro mě docela těžký úkol. A je pro mě i inspirací, že i lidé {a poníci} s vyšším vzděláním si můžou najít přátele mezi těmi prostými. [Na což sem od základky vůbec nevěřil, vzhledem k tomu, že sem tam byl absolutně mimo kolektiv...]
I support United Equestria!
Be who YOU are
nad say what YOU feel
because those who mind don't matter
And those who matter don't mind. Ajsmug
--Dr. Seuss
Odpovědět
Gratulace pro Twi, ale...je to zvláštní změna. Budu si na to muset zvyknout...pokud někdy. Twilightsmile


Odpovědět
ely moc hezky napsane

moni: neboj zvykneš dříve či později Twilightsmile
Překlady, povídky to je moje ^^
http://www.youtube.com/user/Pipa9437
http://pipa9943.deviantart.com/
začal podporovat Český dabing -> great to be different Twilightsmile
píšu se s malým p
"One small thing, can make a really big difference." - SkyStar
"Fire alone can save our Clan."
Odpovědět
(18.02.2013, 13:56)Refly Napsal(a): Tady podle mě nemůžou chybět tyto dva obrázky:

[Obrázek: logo_niemand2.png]
Zdroj: Niemand

[Obrázek: thenextalicorn_by_tsitra360-d5v58jr.jpg]
Zdroj: DrakeDamage

na to druhém vypadá jako pradávné božstvo : ))
Odpovědět
Každý má svou životní cestu, ale jen málo kdo ji naplní.
Twilight se to ale povedlo, má nejlepší kamarádky a pochopila smysl svého života a za úspěšné završení své cesty získala zaslouženou odměnu.Twilightsmile
Odpovědět
Nádhera..., když se Twilicorn takhle umělecky zpracuje, tak se mi fakt líbí Twilightsmile

[Obrázek: twilight_sparkle__alicorn_v_2__by_crux9011-d5e98zg.jpg]
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 22 host(ů)