Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Taky záleží, jak se fórum pojme. Může fungovat jako řeka, kdy se neustále zakládaj nový témata, neoživujou starý a to, co se dělo dřív se zapomene. Trochu ve stylu blogu nebo twitteru s komentářema. Dobrý, když se řešej hlavně aktuální témata a neni potřeba zachovávat nějaký diskuzní klenoty. Je to spontánnější a je s tim míň práce a přijde mi, že na tohle jsou BB fóra stavěný spíš. Anebo to může fungovat spíš ve stylu českejch diskuzáků podobnejch nyxu, kde je snaha udržet pořádek a zajímavý témata který dlouho vydržej a kterejch je menší počet. Starý uživatelé už vědi co kam psát, noví se musej zorientovat.

Mě se líbí spíš ta druhá varianta, zdá se mi taková vhodnější na soustředěnějsí probírání tématu. Ale když se tak koukám, co vlastně je, a může bejt, obsahem tady na fóru, tak se mi ta první zdá možná i vhodnější. Samozřejmě se všechno dá nějak nakombinovat.
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
(01.05.2012, 23:36)Flaiming Napsal(a): Příspěvky do Offtopicu jsem vyjmul z celkového počtu příspěvků, protože Offtopic nevypovídá o zájmu daného člena na MLP.

Super nápad a děkuji - konečně můžu s čistým svědomím začít "pařit" slovní fotbal... Rainbowlaugh

(01.05.2012, 23:36)Flaiming Napsal(a): Spíše bych omezoval pravomoce vytváření nových threadů. Teprve až by měl uživatel řekněme 20 příspěvků v ne-offtopic sekci, mohl by zakládat nové vlákna. Co vy na to?

To se mi zdá také jako dobrý nápad, nicméně by to chtělo výjimku na topic v sekci "Představte se".


(02.05.2012, 00:49)Zmok Napsal(a): ...Anebo to může fungovat spíš ve stylu českejch diskuzáků podobnejch nyxu, kde je snaha udržet pořádek a zajímavý témata který dlouho vydržej a kterejch je menší počet. Starý uživatelé už vědi co kam psát, noví se musej zorientovat...

Druhá varianta se mi také líbí více. Sice to bude náročnější pro nové uživatele, ale alespoň tu bude větší přehlednost (alespoň v rámci možností), než mít o stejném tématu 10 vláken se 3mi příspěvky... Pinkiesmile
Odpovědět
Ono je to taky mnohem náročnější na práci moderátorů. Třeba v případě off topicu - pokud to neni flamewar, tak off topicem vznikaj často ty nejzajímavější diskuze a moderátoři je musej oddělovat a přesouvat do správnejch témat. Kdežto když se dá tématům volnost, tak se ty zajímavější držej nahoře a ostatní odplavou. To, u čeho je dobrý aby to bylo stálý a přehledný, se dá udržovat pomocí připnutejch témat. Nemyslim, že by jich bylo potřeba nějak moc. A může se vyhlásit, že tam se bere jenom kvalita.

Neřikám zas že takhle by to bylo určitě nejlepší, jenom dávám ke zvážení další možnost.
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
Proč se všechny nové komenty píší do zaduRainbowderp??
Nikdo se nikdy netrápil tím bincem co doktorovi zbude. Nikdo se nikdy netrápil tím co se děje když někde schází. A proto jsme tu mi Shelter ti co "zametájí" a nahrazují doktra když je potřeba.
Odpovědět
Protoze je to forum ? Pinkiesmile
Odpovědět
Napadlo ma, čo takto každý rok vyhodnotiť činnosť členov ako napríklad za obrázky, hudbu atď. Napríklad, že by sa spravil topic, v ktorom by sa hlasovalo, ktoré poviedky sa ľudom páčili najviac, a autor tej by, ktorá by získala najviac hlasov by získal pomyselnú cenu za autora roka 20** na bronies.cz. Dj, poviedkárov/prekladačov a rôznych výtvarníkov tu máme si myslím celkom dosť takže by to šlo. Ale ak sa vám to nezdá kludne to zamietnite, píšem to preto, lebo ma to napadlo
Odpovědět
A napad to neni vubec spatny. Pinkiesmile Jen by se lidem musela zakazat zmena titulu, o cemz uvazuju uz dlouho.
Odpovědět
(03.05.2012, 16:57)deadlyshadow Napsal(a): Proč se všechny nové komenty píší do zaduRainbowderp??

Osobně mi způsob řazení, kdy se nové posty řadí na začátek tématu (předpokládám, že tos svojí otázkou myslel) připadá neuvěřitelně nepřehledný a trochu na hlavu, zvlášť u větších a aktivnějších topiců, kde obsah, který bych chtěl ještě někdy najít nezůstane na místě, ale pomalu se odsouvá na další stránky (nemluvě o tom, že to člověk musí číst na přeskáčku - text postu zeshora dolů a pak nascrollovat nahoru na další). Tady u tématu můžeš kliknout na tu zelenou šipku v pravém sloupci a hodí tě to na první nepřečtený post a pak můžeš číst normálně směrem dolů od začátku konverzace ke konci, jak je asi většina z nás zvyklá - nechápu, co se ti na tom nelíbí.
Odpovědět
Máro: Dobrý nápad, nicméně nejdříve by to chtělo nějaký lepší způsob, jak tuto tvorbu publikovat. Pokud se to hází jen do threadů, není to přehledné...Chtělo by to zkrátka nějakou dobrou galerii nejen pro obrázky, ale i pro povídky, hudbu a flash.
Nicméně teď jsem objevil XThreads, které vypadají moc zajímavě Pinkiesmile Tak uvidím...
Odpovědět
Jen taková připomínka k tomu, jak teď funguje spoiler tag - mohl bys to prosím, Flaimingu, udělat tak, aby se barva textu při najetí myší změnila na bílou a nebylo to nutné označovat? Všude jinde jsem to tak viděl a připadá mi to i jednodušší na použití (doufám, že to není jen nějaká chyba u mě). Změnit by to mělo jít snadno, si myslim.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 5 host(ů)