Hodnocení tématu:
  • 23 Hlas(ů) - 4.48 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Luna Club
Si myslíš Pinkiesmile Fakt je, že Luna je prostě Luna...

Jaktože nemáme žádného smajlíka s lunou? Trixieshiftleft To je určitě protizákonné a trestuhodné Pinkiecrazy
Odpovědět
To chce protest! Lunisti všetkých zemí, spojte sa!
(vážne,smajlík s Lunou by sa nám zišiel, niektoré iné smajlíky, čo tu už sú, sa zasa využívajú málokedy)
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
[Obrázek: x3zBL.jpg]

NEMÁME SMAJLÍKY S LUNOU, ALE MÁME TRADITIONAL ROYAL CANTERLOT VOICE!!!!!
Odpovědět
Eeyup.

[Obrázek: my-little-pony-friendship-is-magic-brony...yboard.jpg]
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Rainbowlaugh to je tak na +1 Rainbowlaugh

A souhlasím...já třeba ještě nepoužil twistnerd, a myslím, že je zbytečný, když tu máme AJ lie Trollestia Trixieshiftleft a nebo Pinkiecrazy
Odpovědět
Poviem ti Antar, takýto CapsLock by som s radosťou bral Twilightsmile
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Proč je moje capslock klávesa tak malá!!! Nevejde se mi tam slovo voice! Pinkiesad2

A ano chce to smajlíky s Lunou. Tolik bronies na foru jí zbožňuje, se musím aktuálně divit že je ještě nemáme. Rainbowhuh
“Ultimately, Fluttershy killed us all.” - Steelhooves

“You say that they’ll either kill me or I’ll give up.  Well they’re going to have to fucking kill me, because their world is a lie and I will not give up.  Ever!” - Littlepip

Ptejte se mě! Twilightsmile
Odpovědět
Smajlíky s Lunou jsou na tenhle board příliš awesome
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
True, bohužel na světě není dost awesome board, který by přežil takovou sílu.
“Ultimately, Fluttershy killed us all.” - Steelhooves

“You say that they’ll either kill me or I’ll give up.  Well they’re going to have to fucking kill me, because their world is a lie and I will not give up.  Ever!” - Littlepip

Ptejte se mě! Twilightsmile
Odpovědět
I pres vsechen ten awesomeness of Luna bych taky uvitala jejiho vlastniho smajlika. Zatim vede " Pinkiecrazy "


Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 6 host(ů)