Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Hele je to jen nadsázka ten můj 5 star team však ono je to úplně jedno, akorát admini a moderátoři maj větší počet hvězd, ale já si rozhodně nemyslim že bych kvüzli tomu byl nějakej "lepší" . Jestli z toho má někdo takovej pocit, tak se omlouvám. Du si to změnit Pinkiesmile

(20.02.2013, 17:08)TheKubajs Napsal(a): Jo a rejpavá poznámka...co takhle zrušit hvězdičky u jména? Tředa by to některé uživatele motivovalo psát kvalitně, a ne kvatitně. Hláška 5 star team mluví za vše Facehoof

Navíc přednastavenej titul "Equestria's finest" znamená vpodstatě to samý, ne?
Odpovědět
IMHO hvězdičky nepotřebujem. Já sem pro odstranění. Prodáme je astronomům a výtěžek poputuje dětem v Africe.
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
Refly diky, uz je to v pohode Twilightsmile dobra prace.


(20.02.2013, 19:29)mp5991 Napsal(a):
(20.02.2013, 19:19)Zmok Napsal(a): Zajmavý by bylo dávat hvězdičky za počet kladně hodnocenejch příspěvků Twilightsmile

To by tu někteří byli jak jasná noční oblohaRainbowlaugh A hádám,že krátké nekvalitní příspěvky by byly stejně,protože víc =větší šance

No,tak kdyz si o hodnoceni bezostysne rikaji v podpisu Facehoof



(20.02.2013, 20:28)Geeshta Napsal(a): Hele je to jen nadsázka ten můj 5 star team však ono je to úplně jedno, akorát admini a moderátoři maj větší počet hvězd, ale já si rozhodně nemyslim že bych kvüzli tomu byl nějakej "lepší" . Jestli z toho má někdo takovej pocit, tak se omlouvám. Du si to změnit Pinkiesmile

Navíc přednastavenej titul "Equestria's finest" znamená vpodstatě to samý, ne?

V pohode,me proste jen cim dal vic stve, ze aby se clovek dostal k alespon trochu zajimavymu prispevku, musi pomalu prehazovat kraviny vidlema.
Ale to je uz OT...
Odpovědět
(21.02.2013, 01:09)TheKubajs Napsal(a): No,tak kdyz si o hodnoceni bezostysne rikaji v podpisu Facehoof

...aby se clovek dostal k alespon trochu zajimavymu prispevku, musi pomalu prehazovat kraviny vidlema.

Kde, kdo? Rainbowderp Facehoof Nevšimnul jsem si toho, ale podpisy moc nečtu... Ajsmug

Jinak k tomu můžu zopakovat jen to, co už jsem psal včera.
Spameři budou spamovat i bez hvězdiček, na odstranění spamu by měli více zapracovat moderátoři. Pořád nevidím důvod kvůli tomu brát hvězdičky všem. Je nás tu už přes 1000 - sice mažu na který narazím, ale všechno číst nemůžu. Ajsmug
Odpovědět
Nejde o to, že by se mazaly kvůli něčemu. Prostě je nepotřebujem a to že tu je aspoň pár lovců hvězdiček, kteří jich chtěj mít víc, je IMHO vedlejší.
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
Ty hvězdičky sou normáoně součást MyBB nebo sou přidaný?
Odpovědět
Jsou jeho standardní součástí.
Odpovědět
Mám dotaz ohledně http://bronies.cz/Vlakno-Jak-spravne-pou...#pid114165
Prázdná citace se používá, pokud citujeme někoho, kdo je mimo fórum nebo nějakou stránku.
Proč se tedy nesmí používat ? Je v něčem problém ? Používá jí zde někdo blbě, nebo jen Refly neví, co ještě pro fórum udělat ? Rainbowlaugh
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Dumbass, to už jsou spíše nepodstatné rozdíly, hlavní problém je tady zbytečný nadužívání citací, protože lid prostě kliknou na odpovědět, i když je to předchozí příspěvek. Tohle jsou už jen formálnost.
DeviantArt Last.fm

Ajsleepy Líbí se vám, jak se chovají poníci? Buďte taky takoví =)
Odpovědět
Nj, ale o tom praví pravidlo, jak používat citace. Mě to nevadí, jen trošku nechápu (nebo chápu ale ptám se) Pinkiesmile
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 11 host(ů)