Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S4 - Všeobecná diskuze
Doufám, že Mane6 zůstane Mane6. O žádný 7. charakter nestojím!
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět
Navíc, Mane 6 je díky tomu, že je 6 elementů harmonie a sedmý si Hasbro jen tak z klobouku vytáhnout nemůže.
Odpovědět
Doufám, že složení zůstane stejné.
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
Hasbro může cokoliv a udělá cokoliv pokud jim to dá víc peněz.
“Ultimately, Fluttershy killed us all.” - Steelhooves

“You say that they’ll either kill me or I’ll give up.  Well they’re going to have to fucking kill me, because their world is a lie and I will not give up.  Ever!” - Littlepip

Ptejte se mě! Twilightsmile
Odpovědět
Ivo: Proč ne? Za Luny/Celestie byly evidentně elementy dva. O tomhle nevíme nic, takže to můžou udělat prakticky jakkoli.
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Pozor, na NMM použila Celestie 6 elementů harmonie, jenom je používali dva poníci.
Odpovědět
Ale Luna & Celestie jsou elements of Night and Sun. To ej něco jiného než EoH.
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět
nejspis leakla pisnicka z S4

I belong
Odpovědět
Ale ony používali EoH. Tia například použila EoH na banishnutí Luny na měsíc. To samé bylo použito proti discordovi.
“Ultimately, Fluttershy killed us all.” - Steelhooves

“You say that they’ll either kill me or I’ll give up.  Well they’re going to have to fucking kill me, because their world is a lie and I will not give up.  Ever!” - Littlepip

Ptejte se mě! Twilightsmile
Odpovědět
(21.02.2013, 21:04)Fingusa Napsal(a): Hasbro může cokoliv a udělá cokoliv pokud jim to dá víc peněz.
Tak ať udělají (třeba mezi 4. a 5. sérií) něco na způsob filmu...
Myslím že o sledovanost mají postaráno, a pokud by se (a to je dost možné v případě takového nápadu) přidala i Faust jako contributong storywriter/producer, tak by to nemuselo být špatné ani příběhově (vždyť pilotní díly sérií jsou samy o sobě takový malý 40ti minutový film...).
Vím že tenhle nápad je trochu out of topic, ale proč ne? Rainbowlaugh
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)