Hodnocení tématu:
  • 30 Hlas(ů) - 4.73 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vlče tvoří
No když jsem ho viděl na sraze, tak mi bylo na první pohled jasný, že to musí bejt on. Takže to funguje.

A ona má republika taky komisaře? Čekal bych to spíš u Solar Empire.
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
(17.02.2013, 23:06)MaoOokaneko Napsal(a): Corwin: Právě o to jsem se při tvorbě jeho OCčka pokoušelo Twilightsmile takže vidíš správě a jsem rádo, že se mi to povedlo Flutterryay

Rozhodně povedlo - vídím to stejně Ajsmug
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Děkuji lásko za tento fabulozní avatar. Luna would be proud!


(17.02.2013, 23:25)Zmok Napsal(a): No když jsem ho viděl na sraze, tak mi bylo na první pohled jasný, že to musí bejt on. Takže to funguje.

A ona má republika taky komisaře? Čekal bych to spíš u Solar Empire.

Sice tohleto nemá být přímo komisař, ale i tak můžeme brát v potaz že i NLR má ne moc hezká temná místa?
“Ultimately, Fluttershy killed us all.” - Steelhooves

“You say that they’ll either kill me or I’ll give up.  Well they’re going to have to fucking kill me, because their world is a lie and I will not give up.  Ever!” - Littlepip

Ptejte se mě! Twilightsmile
Odpovědět
Velmi hezké, opravdu velmi hezké obrázky Pinkiesmile
Odpovědět
Hold utopie se jmenuje utopie podle toho, že jí nelze dosáhnout. Vždycky bude i nějaká odvrácená stránka
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Discordian: Přesně tak příteli. Raritywink
“Ultimately, Fluttershy killed us all.” - Steelhooves

“You say that they’ll either kill me or I’ll give up.  Well they’re going to have to fucking kill me, because their world is a lie and I will not give up.  Ever!” - Littlepip

Ptejte se mě! Twilightsmile
Odpovědět
Jsem zpátky! Zase Twilightsmile ale zatím vám nic z toho co jsem udělalo neukážu bohužel, protože jsem se ještě nedostalo k tomu to naskenovat... protože zase sedím u tabletu a kreslím co jsem mělo rozdělané z předešlých víkendů... když on mi tak strašně moc chyběl Heart
A taky chystám jeden takový větší tajný projekt a doufám, že se mi povede jej dokončit awww... Takže je možné že budu zveřejňovat věci ještě trochu méně často než doteď Ajsleepy
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět
Tohle nedělej. Vždycky když vidim nějaký topic kreslíře, který se znova objeví v novinkách po pár dnech, kdy tam nebyl, tak si řikám: hurá, obrázek. A ono nic. Oprásky! teď! Rainbowlaugh
DeviantArt Last.fm

Ajsleepy Líbí se vám, jak se chovají poníci? Buďte taky takoví =)
Odpovědět
No, Opráski s poňský historje by mohly bejt zajmavý, ale na to je Vlčete škoda Twilightsmile
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
Yay~ Obrázek pro Someona je hotový! Gomenne trvalo mi to déle, než jsem doufalo a... mám trochu strach z reakce etooo... awwww doufám, že to bude v pořádku awwww... Fluttershysad
[Obrázek: one_day____by_mao_ookaneko-d5vufwg.png]
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: